Dárkový balíček Uncaria ,, TRÁVENÍ EXTRAKT" 90x300mg + 90x350 mg, 30ml

Kód: 4710
Akce Novinka
–10 %
traveni extrakt
–10 % 978 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
8.12.2022

Sleva 10 % oproti zakoupení produktů samostatně.

DÁRKOVÝ BALÍČEK  Uncaria ,,Trávení extrakt" obsahuje extrakty z jihoamerických bylin Chanca Piedra a Vilcacora + pryskyřici Dračí krev. Vybrané bylinky vzájemně podporují své účinky a kúra je sestavena tak, aby měla co nejlepší efekt. V balení najdete 2x 90 tablet a 30 ml pryskyřice. Balíček pořídíte za výhodnou cenu oproti koupi jednotlivých produktů zvlášť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový balíček Uncaria Trávení Extrakt

Jihoamerické bylinky jsou oblíbeným prostředkem pro přírodní medicínů domorodých obyvatel žijících v této oblasti. Byliny využívají už stovky let. Mnohem dříve, než vznikly naše medicínské prostředky. Dodnes spousta lidí dává přednost etnomedicíně před klasickými léky.

V balíčku Uncaria Trávení najdete tři druhy oblíbených amazonských bylin, které společně výborně kooperují. Jedná se o extrakt z bylin, který je uložený v kapslích a mízu Sangre de drago.

Chanca Piedra

Chanca piedra je bylinka divoce rostoucí v oblasti Peru. Patří mezi oblíbené byliny využívané v etnické medicíně. Informace o jejích vlastnostech se předávají mezi domorodými obyvatel z generace na generaci. Už její název prozrazuje, v čem může být nápomocná. Česky totiž znamená “drtič kamenů” a dle povolených zdravotních tvrzení může být nápomocná pro dobrou funkci močových cest. Obsahuje množství alkaloidů, které mají vliv na uvolnění hladkého svalstva. Nejčastěji se bylinka konzumuje ve formě odvarů, které jsou vítaným doplňkem stravy, mohou napomáhat správné činnosti organismu, zmírňovat dopad nevhodné stravy a nezdravého životního stylu. Pokud vás pití odvarů neláká, můžete vyzkoušet extrakt z bylinky Chanca Piedra ve vegetariánských kapslích.

Vilcacora

Objevte rostlinné bohatství Amazonie v podobě bylinného extraktu z Vilcacory v kapslích Original Uncaria. Vilcacora, Uncaria, Kočičí dráp či Uňa de Gato, Řemdihák plstnatý - to všechno jsou jména pro jednu jedinou rostlinu, kterou najdete hluboko v jihoamerické džungli. Vilcacora svým vzhledem připomíná liánu a pomocí ostnů na listech se po okolních dřevinách šplhá až do výšky 30 metrů, aby se dostala k cenným slunečním paprskům. Právě ostny připomínající kočičí drápy přinesly rostlině jedno ze známých pojmenování.

Vilcacora má mezi domorodými indiány doslova posvátné postavení. Amazonské kmeny ji využívají pro odvary a nejrůznější tinktury už po mnoho generací. Rostlina má pozitivní vliv na klouby a podporuje přirozenou imunitu. 

V kapslích Uncaria najdete Vilcacoru neboli Uncariu tomentosa v podobě extraktu v kapslích, ve kterých najdete pouze vnitřní část kůry Vilcacory, která se používá při etnomedicíně. Kapsle představují jednoduchý a rychlý způsob, jak si dopřát cenné látky, aniž byste museli pracně vařit odvar.

Dračí krev

Strom s názvem Croton lechleri se vyskytuje v tropických deštných lesích Jižní Ameriky. Je to štíhlý strom se skvrnitou šedobílou kůrou, který dorůstá výšky až 20 metrů. Má srdčité listy a jeho semena připomínají tvar draka - odtud pochází i domorodý název dračí krev. Poznat ho můžete i podle specifických a viditelných zářezů, které zde zanechali sběrači pryskyřice. Pro její získání indiáni opatrně naříznou kůru a červeně zbarvenou pěnivou mízu stáčí. Strom působí, jakoby krvácel, proto se míza nazývá dračí krev. 

Domorodí obyvatelé Amazonie využívají tuto pryskyřici už po staletí ve svém tradičním léčitelství. První nám známá zmínka o dračí krvi pochází z roku okolo 1600 z pera španělského přírodovědce a objevitele otce Bernabé Cobo, který popisoval léčivé účinky této šťávy. Dračí krev neznají pouze obyvatelé Amazonie, ale také domorodé kmeny z Mexika, Ekvádoru a Peru.

Dračí krev je možné konzumovat vnitřně jako doplněk stravy, nebo ji lze přidat do koupele či používat zředěnou na kloktání.

Upozornění:

  • Není vhodné pro děti do 3 let!
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Nenahrazuje pestrou stravu.
  • Skladování: Otevřenou lahvičku je nutno čas od času protřepat a při dlouhodobém skladování neotevřených lahviček je nutno udělat s nimi totéž. Jinak má přírodní sediment tendenci klesat na dno a tam zatuhnout. 

Složení: 100% pryskyřice Sangre de Drago 30ml (Croton lechleri Muell.Arg. - Resina), Uncaria tomentosa 90 vegetariánských kapslí po 300 mg , 90 vegetariánských kapslí po 350 mg Chanca Piedra 

Množství: 3ks v balení gramáž viz.výše.

Země původu: Peru

Výrobce: Uncaria s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Uncaria
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: