Aguaymanto Original Uncaria® 1000g

Kód: 5058
1 025 Kč
Na objednání

Aguaymanto Mochyně peruánská, peruánský plod, který dobývá svět, známý také jako physalis peruviana,  Incan Berries, Goldenberries,  Exkluzivní kvalita, výborná, šťavnatá chuť plodů dozrálých na slunci. Mají intenzivní, sladko-kyselou, osvěžující chuť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CO TO JE „AGUAYMANTO

Aguaymanto- mochyně peruánská  neboli  Physalis peruviana Original Uncaria jsou sušené plody známé také jako Incan golden berries - dokonalý antioxidant. S ohledem na obsah výživových substancí a vitaminů požívání Aguaymanto může být prospěšné při ochraně zdraví. Napomáhat správné činnosti organismu, zmírňování následků špatné skladby stravy a nezdravého životní prostředí. 

 

CO OBSAHUJE NAŠE BALENÍ

Speciálně vytříděné, z čerstvého sběru sušené plody Physalis peruviana. Ručně přebírané v naší provozovně. Zaručujeme vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu.

 

ZPŮSOB PŘÍPRAVY A POUŽITÍ

Sušené plody Aguaymanto možno konzumovat přímo, mohou být také dodávány do müsli, dezertů, pečiva, džemů, omáček, ořechových směsí a ovocných čajů, vylepší chuť a dodá fantazii zeleninovým a ovocným salátům. Osobám, které mají potřebu neustálého žvýkání, mohou nahradit žvýkačku. Žvýkané pomalu a po jedné, osvěžují dutinu ústní a dodávají energii.

 

UPOZORNĚNÍ

Přechovávejte v dobře uzavřeném obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Uncaria
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: