Dárkové balení ,, CHOLESTEROL" 1 x 250 ml. 1x 250g

Kód: 4878
Akce Novinka
–10 %
cholesterol
–10 % 980 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
13.12.2022

Sleva 10 % oproti zakoupení produktů samostatně.

DÁRKOVÝ BALÍČEK od fa. Uncaria ,,Cholesterol" obsahuje jihoamerické byliny Sacha Inchi olej Original Uncaria® 250 mlCaigua Original Uncaria® 250g. Vybrané bylinky vzájemně podporují své účinky a kúra je sestavena tak, aby měla co nejlepší efekt. Balíček pořídíte za výhodnou cenu oproti koupi jednotlivých produktů zvlášť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový balíček Uncaria ,,Imunita"obsahuje

Jihoamerické bylinky jsou oblíbeným prostředkem pro přírodní medicínů domorodých obyvatel žijících v této oblasti. Byliny využívají už stovky let. V balíčku najdete jihoamerické byliny 1x za studena lisovaný olej Sacha Inchi 250 ml a jemně mletý prášek rostliny Caigua 250g od fa Uncaria, která je zárukou vysoké kvality.

Sacha Inchi olej originál Uncaria 250 ml

S keřem Sacha Inchi se můžeme setkat v tropické oblasti Jižní Ameriky. Roste také v Amazonii. Má podobu vytrvalého keře, který plodí semínka - oříšky. Ty jsou vítanou pochoutkou v tomto koutu světa, nazývají se “arašídy Inků” nebo také horské arašídy. Oříšky se praží, konzumují se na slano nebo na sladko, popřípadě kořeněné. Běžně se přidávají do pokrmů.

Semena stromu Sacha Inchi se také lisují a vyrábí se z nich olej. Extra virgin olej od Uncaria obsahuje za studena lisovaný olej, který má maximum prospěšných látek. Obsahuje vysoké množství nenasycených kyselin, konkrétně Omega 3 - 48,6 %, Omega 6 - 36,8 %, Omega 9 - 8,3 %. Esenciální nenasycené mastné kyseliny jsou nezbytné pro správné fungování lidského metabolismu a mají pozitivní efekt především na spravne funkce srdce, krevního tlaku, mozku a zraku. Olej je skvělým zdrojem těchto kyselin také pro vegany a vegetariány. Mimo to obsahují výživné bílkoviny (33%), antioxidanty, jód, vitamíny A a E, zvláště potřebné pro sportující. Užívat ho mohou lidé v každém věku - od malých dětí po seniory. 

Caigua Gelatinizovaná Original Uncaria® prášek 250 g

od názvem Caigua se skrývá rostlina Ačokča. Ta se řadí mezi prastaré popínavé peruánské byliny z čeledi tykvovitých, dorůstá do výšky až 5 metrů a tvoří keřovitá seskupení. Plody ačokči svou chutí připomínají něco mezi okurkou a paprikou, jsou zelené a podlouhlé. S oblibou se přidávají do salátů nebo pojídají jen tak. Narazit na ně můžete i v českých zahradách, ačokči se dobře daří i v našich podmínkách. Tato jednoletá bylina však není jen chutnou zeleninou, ale využívá se také v oblasti tradiční medicíny. Vy si ji teď můžete dopřát v podobě gelatinizovaného prášku, který se lépe vstřebává do těla. Plody ačokči jsou bohaté na minerální látky, vitamíny - hlavně skupiny B, pektiny, vlákninu i bílkoviny.

Co obsahuje naše balení? Speciálně vytříděné, gelatinizované mleté plody rostliny Caigua. Ručíme za vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu. V jednom balení najdete prášek mletého gelatinizovaného plodu Caigua - 100% čistý přírodní produkt, bez přídavných látek. Ojedinělý svou gramáží a tím i obsahem účinných složek na trhu.

Složení: 100% Caigua mletého gelatinizovaného plodu 250g, 100 % přírodní za studena lisovaný olej z plodu Sacha Inchi 250ml

Množství: balíček obsahuje 2 ks gramáž viz. výše.

Země původu: Peru

Výrobce: Uncaria s.r.o.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Uncaria
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: