Dárkové balení ,, IMUNITA" 1x300g +1x30ml30ml + 1x 150kps

Kód: 4836
Akce Novinka
–10 %
imunita
–10 % 1 154 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
13.12.2022

Sleva 10 % oproti zakoupení produktů samostatně.

DÁRKOVÝ BALÍČEK od fa. Uncaria ,,Imunita" obsahuje jihoamerické byliny Vilcacora 300g, pryskyřici Dračí krev 30ml a Camu Camu Maxi C Original Uncaria® 150 kps. Vybrané bylinky vzájemně podporují své účinky a kúra je sestavena tak, aby měla co nejlepší efekt. Balíček pořídíte za výhodnou cenu oproti koupi jednotlivých produktů zvlášť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový balíček Uncaria ,,Imunita"

Jihoamerické bylinky jsou oblíbeným prostředkem pro přírodní medicínů domorodých obyvatel žijících v této oblasti. Byliny využívají už stovky let. V balíčku najdete jihoamerické byliny Vilcacora 300g, pryskyřici Dračí krev 30ml a Camu Camu Maxi C Original Uncaria® 150 kps.

Vilcacora 300g

Objevte rostlinné bohatství Amazonie v podobě bylinného extraktu z Vilcacory v kapslích Original Uncaria. Vilcacora, Uncaria, Kočičí dráp či Uňa de Gato, Řemdihák plstnatý - to všechno jsou jména pro jednu jedinou rostlinu, kterou najdete hluboko v jihoamerické džungli. Vilcacora svým vzhledem připomíná liánu a pomocí ostnů na listech se po okolních dřevinách šplhá až do výšky 30 metrů, aby se dostala k cenným slunečním paprskům. Právě ostny připomínající kočičí drápy přinesly rostlině jedno ze známých pojmenování.

Vilcacora má mezi domorodými indiány doslova posvátné postavení. Amazonské kmeny ji využívají pro odvary a nejrůznější tinktury už po mnoho generací. Rostlina má pozitivní vliv na klouby a podporuje přirozenou imunitu. 

V kapslích Uncaria najdete Vilcacoru neboli Uncariu tomentosa v podobě extraktu v kapslích, ve kterých najdete pouze vnitřní část kůry Vilcacory, která se používá při etnomedicíně. Kapsle představují jednoduchý a rychlý způsob, jak si dopřát cenné látky, aniž byste museli pracně vařit odvar.

Výrobek není vhodný pro hemofiliky. Není vhodné též pro osoby užívající léky na ředění krve, zvláště Warfarin a také pro osoby po transplantacích orgánů, užívající imunosupresiva. 

Dračí krev 30ml

Strom s názvem Croton lechleri se vyskytuje v tropických deštných lesích Jižní Ameriky. Je to štíhlý strom se skvrnitou šedobílou kůrou, který dorůstá výšky až 20 metrů. Má srdčité listy a jeho semena připomínají tvar draka - odtud pochází i domorodý název dračí krev. Poznat ho můžete i podle specifických a viditelných zářezů, které zde zanechali sběrači pryskyřice. Pro její získání indiáni opatrně naříznou kůru a červeně zbarvenou pěnivou mízu stáčí. Strom působí, jakoby krvácel, proto se míza nazývá dračí krev. 

Domorodí obyvatelé Amazonie využívají tuto pryskyřici už po staletí ve svém tradičním léčitelství. První nám známá zmínka o dračí krvi pochází z roku okolo 1600 z pera španělského přírodovědce a objevitele otce Bernabé Cobo, který popisoval léčivé účinky této šťávy. Dračí krev neznají pouze obyvatelé Amazonie, ale také domorodé kmeny z Mexika, Ekvádoru a Peru.

Dračí krev je možné konzumovat vnitřně jako doplněk stravy, nebo ji lze přidat do koupele či používat zředěnou na kloktání.

Camu camu MAXI C 150 kps

Camu camu dorůstá výšky okolo 5 metrů. Najdeme ji v povodí řek hlavně ve státech Brazílie a Peru. Rostlina je cenná pro své plody, které vypadají jako drobná jablíčka červenofialové barvy a žluté dužniny uvnitř. Kdybyste takové plody utrhli ze stromu, rozhodně byste si na nich nepochutnali, jsou totiž příšerně kyselé. Přesto ale hrdě nesou přívlastek “super ovoce”, protože právě kyselá chuť upozorňuje na obrovské množství vitaminu C. Mimo něho jsou plody bohaté na vápník, železo, draslík, riboflavin (vitamín B2), niacin (vitamín B3), fosfor, bílkoviny, aminokyseliny a flavonoidy, které usnadňují vstřebávání vitamínu C do těla.

Mezi příznivé účinky vitamínu C patří mimo jiné antioxidační účinky chránící buňky našeho organismu, dále napomáhá ke zdraví kardiovaskulárního systému, rekonvalescenci, správnému fungování nervové soustavy a hlavně výrazně podporuje imunitu. Patří i mezi tzv. “anti-aging” vitamíny, protože podněcuje produkci kolagenu v kůži a zpomaluje stárnutí.

Upozornění:

  • Není vhodné pro děti do 3 let!
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Nenahrazuje pestrou stravu.
  • Skladování: Otevřenou lahvičku Dračí krve je nutno čas od času protřepat a při dlouhodobém skladování neotevřených lahviček je nutno udělat s nimi totéž. Jinak má přírodní sediment tendenci klesat na dno a tam zatuhnout. 

Složení: 100% pryskyřice Sangre de Drago 30ml (Croton lechleri Muell.Arg. - Resina), Uncaria tomentosa 300g, 150ks veganských kapslí 500mg Camu camu Maxi.

Množství: balíček obsahuje 3 ks gramáž viz. výše.

Země původu: Peru

Výrobce: Uncaria s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Uncaria
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: