Dárkové balení pro pány ,, PROSTATA" 2x 300g a 1x250g

Kód: 4842
Akce Novinka
–10 %
prostata
–10 % 1 441 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
13.12.2022

Sleva 10 % oproti zakoupení produktů samostatně.

DÁRKOVÝ BALÍČEK pro pány od fa. Uncaria ,, PROSTATA" obsahuje Vilcacora Original Uncaria® 300g, Achiote Original Uncaria® 300gMaka Roja Osteo Original Uncaria® 250g. Vybrané bylinky vzájemně podporují své účinky a kúra je sestavena tak, aby měla co nejlepší efekt.  Balíček pořídíte za výhodnou cenu oproti koupi jednotlivých produktů zvlášť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový balíček ,, Prostata" obsahuje:

1x Vilcacora Original Uncaria® 300g

1x Achiote Original Uncaria® 300g

1x Maka Roja Osteo Original Uncaria® 250g

Vilcacora 300g

VILCACORA je mohutná dřevina, připomínající liánu, pnoucí se po kmenech okolních dřevin. Při své cestě za sluncem používá ostrých trnů, pomocí kterých se zachycuje o své okolí. Odtud pochází název Uňa de gato, tedy kočičí dráp. U nás známá také jako Vilkakora. Domorodými obyvateli Amazonie je považována za posvátnou, její užití v domorodé etnomedicíně je známé po mnoho generací

Řemdihák plstnatý, Uňa de Gato, Kočičí dráp, Vilcacora… to jsou názvy pro jednu a tu samou rostlinu, amazonskou dřevinu, která se pne jako liána po stromech rostoucích v džungli a dorůstá výšky až 30 m. Domorodí obyvatelé Amazonie ji mají už staletí ve velké úctě a pro Inky to byla rostlina posvátná. Její části hojně využívají v oblasti etnomedicíny. V Evropě je známá teprve chvíli, patří však mezi vyhledávané zboží.

S Kočičím drápem se pojí i legenda. Říká se, že její účinky objevil bojovník z kmene Ashaninka, který se těžce zraněný potácel deštným pralesem, když si všiml amazonského tygra. Ten svými drápy rval liánu a pil nektar, který z ní vytékal. Když se napil dosytosti, nově získanou silou se mu podařilo během chvilky ulovit velikou srnu. Bojovník následoval tygra a napil se z liány. Rány se mu zacelily a získal dostatek energie, aby se vrátil zpět do osady a zachránil se. Od té doby se rostlina hojně využívá v domorodé etnomedicíně.

Výrobek není vhodný pro hemofiliky. Není vhodné též pro osoby užívající léky na ředění krve, zvláště Warfarin a také pro osoby po transplantacích orgánů, užívající imunosupresiva. 

Achiote 300g

Achiote je keř rostoucí v tropických oblastech Ameriky. Setkat se můžete i s jeho dalšími názvy jako anato, urucu nebo Oreláník barvířský. Indiáni se naučili využívat prakticky každou část rostliny, protože v džungli mají omezené možnosti - ze dřeva vyrábějí šípy, barvivo vytvořené z oranžovo-červených plodů slouží jako materiál k barvení pokrmů, tkanin nebo rituálnímu malování na tělo. V Evropě se však největší oblibě těší listy Achiote, ze kterých můžeme připravit bylinný čaj. Díky tomu si můžeme i na druhém konci světa vyzkoušet jeho sílu a zajímavou chuť.

Doplněk stravy vhodný pro muže.

Maca Roja ( červená ) prášek 250 g

Maca je rostlina, která se vyskytuje vysoko v Peruánských Andách. Najdete ji ve výšce mezi 3500-5000 m.n.m. Daří se jí dobře i v těchto méně hostinných podmínkách, proto si ji domorodí obyvatelé velmi cení. Její účinky znali už staří Inkové, kteří si její kořen dopřávali nejen klasicky na talíři, ale také v lidové medicíně. Maca byla pro Inky oblíbenou součástí jídelníčku, a to hlavně pro svůj vysoký obsah minerálních látek.

Maca je velmi bohatá na aminokyseliny a nejrůznější minerály. Obsahuje vysoké množstvé hořčíku, vápníku, železa, fosforu a jódu. V posledních letech nabývá Maca opět na své slávě, protože ji objevila i naše dnešní moderní společnost. Rostlina si tak vysloužila i přízvisko “peruánský ženšen”, což napovídá o bohatých možnostech využití.

Upozornění:

  • Není vhodné pro děti do 3 let!
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Nenahrazuje pestrou stravu.
  • Skladování: Otevřenou lahvičku Dračí krve je nutno čas od času protřepat a při dlouhodobém skladování neotevřených lahviček je nutno udělat s nimi totéž. Jinak má přírodní sediment tendenci klesat na dno a tam zatuhnout. 

Složení: Vilcacora 300g, Achiote 300g, Maca Roja ( červená ) prášek 250 g

Množství: balíček obsahuje 3 ks gramáž viz. výše.

Země původu: Peru

Výrobce: Uncaria s.r.o.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Uncaria
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: