Maca ( Maka ) Negra gelandina Original Uncaria®100g

Kód: 5109
229 Kč
Vyprodáno

Maka Negra gelandina Original Uncaria®100g Černá maka - dobrá kondice paměti. Maka Negra Gelandina byla speciálními postupy během procesu výroby zbavena škrobů, lépe se rozpouští, je lehce stravitelná a více vstřebatelná, díky čemuž se dostává do těla větší množství výživných látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maka Negra gelandina Original Uncaria®100g

MAKA – KRÁLOVNA AND 

Maka Negra Gelandina- Memory. Černá maka gelatinizada- dobrá kondice paměti.

Skoro každý den potkáváme někoho, kdo si stěžuje, že má poslední dobou problémy s pamětí. Stává se i Vám, že na něco zapomínáte, že máte pocit, že Vaše hlava nepracuje tak jako kdysi? Je tady skvělé řešení z vysokých poloh And, ojedinělá, originální černá maka - dobrá kondice paměti.

Tato odrůda vysokohorké peruánské Maky (Maca) , s černou barvou slupky a nasládlou chutí, byla pečlivě vybrána z jiných barev maky. Nejnovější, stále pokračující výzkumy Maky ukázaly, že charakteristickou vlastností černé odrůdy je pozitivní vliv na hormonální systém, podporu paměti a sexualitu. Mimoto může zvyšovat vitalitu, usnadňovat regeneraci sil při stavech vyčerpání a dlouhotrvající únavy a udržovat psychickou a fyzickou rovnováhu.  Maka Negra Gelandina byla speciálními postupy během procesu zpracování zbavena škrobů, lépe se rozpouští, je lehce stravitelná a vice vstřebatelná, díky čemu se dostává do těla větší množství výživných látek. Může být používána bez obav z přírůstu svalové hmoty.  Může být cennou složkou běžné stravy.

 

CO OBSAHUJE NAŠE BALENÍ

Gelatinizované bulvy vysokohorké peruánské Maky (Maca) s černou barvou slupky, pečlivě vybrané z jiných barev maky. Z čerstvého sběru, ručně přebírané v naší provozovně. Ručíme za vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu.

 

ZPŮSOB PŘÍPRAVY A POUŽITÍ

1 plná lžička denně. V suchém stavu rozmíchat případné hrudky a přidat malé množství neperlivé vody, ovocné šťávy nebo jogurtu. Konzumovat nejlépe při snídani.

 

Upozornění:

  • Není určeno pro děti do 3 let!
  • Nenahrazuje pestrou stravu,
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku,
  • Uchovávejte mimo dosah dětí. 
  • Skladujte v suchu a teplotě do 25°C.
  • Nevystavujte přímému slunečnímu záření.
  • Nesmí užívat osoby s hyperfunkcí štítné žlázy!

Složení: gelatinizovaná bulva Lepidium Meyenii Walp s červenou barvou slupky

Skladování: Skladujte v suchu a teplotě do 25°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Obsah: 100g

Země původu: Peru

Výrobce: Uncaria s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Uncaria
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: