Nopal Original Uncaria® 90kps

Kód: 5100
369 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.3.2023

Originální Nopal Original Uncaria 90kps se řadí mezi doplňky stravy. Nopal je u nás známější pod názvem opuncie a patří mezi kaktusovité rostliny. Mezi ceněné části tohoto kaktusu patří výhonky a šťavnaté plody, které se konzumují čerstvé. Mnohdy se však také suší a melou na jemný prášek, který se využívá jako doplněk stravy. Obsahuje totiž množství blahodárných látek a často se užívá i v tradiční peruánské etnomedicíně. V balení najdete 90kps.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CO TO JE „NOPAL“

 Nopal, neboli opuncie, je kaktusovitou rostlinou, rostoucí v Peru především v Andách, ale také ve středomořském klimatu Evropy. Jeho čerstvé výhonky a plody jsou populární jako zelenina a cenná složka stravy. Sušené jsou používány v lidové medicíně. Plody jsou bohaté především na minerály, zejména vápník, hořčík, draslík, fosfor, sodík, zinek, selen a železo, vitamíny (A, B1, B2, B3, B5, B6, B12 a C), a současně mají vysoké množství rozpustné a nerozpustné vlákniny, bílkoviny a sacharidy. Obsahují také aminokyseliny, v tom 8 základních.

Nopal pozitivně ovlivňuje vstřebávání cukrů a tuků v trávícím traktu a tím urychluje metabolismus, snižuje energetickou hodnotu přijímaných potravin, a proto je výborným pomocníkem při kontrole tělesné hmotnosti. Rozpustná a nerozpustná vláknina podporuje pocit sytosti a čistí střeva, urychluje průchod potravy zažívacím traktem a pomáhá regulovat pohyb střev, chrání tlusté i tenké střevo a účinkuje proti zácpě.

Jak prospěšný může pro naše tělo být se můžete dozvědět ze zdroje: www.rostlinyzperu.cz

 

CO OBSAHUJE NAŠE BALENÍ

Speciálně vytříděné mleté plody a stonky rostliny Nopal. Ručíme za vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu.

Jedno balení obsahuje 90 vegetariánských kapslí po 500 mg mletého Nopalu - 100% čistý přírodní produkt, bez přídavných látek. Bez lepku. 

ZPŮSOB PŘÍPRAVY A POUŽITÍ

1-3 kapsle denně. (3 x denně 1 kapslí, nebo 3 x denně 2 kapsle) zapit dobře vodou

Upozornění:

Přechovávejte v dobře uzavřeném obalu.

Země původu: Peru

Výrobce: Uncaria s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Uncaria
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: