Vilcacora drobně krájená Original Uncaria®100g

Kód: 5112
192 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2023

DROBNĚ KRÁJENÁ VNITŘNÍ ČÁST KŮRY VILCACORA– KRATŠÍ DOBA PŘÍPRAVY A VARU. Známa také jako kočičí dráp.  Ručně pečlivé přebíraná, čerstvý sběr. Odvary z VILCACORY mohou mít příznivé účinky na organismus, napomáhat jeho správné činnosti, podporovat mimo jiné imunitní systém, správnou činnosti vaskulárního systému a normálnímu stavu kloubů. Ojedinělá kvalita, záruka spokojenosti. Množství 100g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vilcacora drobně krájená Original Uncaria®100g

VILCACORA KRÁLOVNA AMAZONIE

Vilcacora - Uncaria tomentosa roste v tropických lesích Amazonie. Je to světle hnědá popínavá rostlina, mylně nazývaná liánou. U násady každého páru listů se nacházejí trny, připomínající drápek. Díky tomu je rostlina nazývána „kočičí dráp”. Pro své vlastnosti byla Vilcacora považována Inky za svatou rostlinu. O jejím působení hovoří mnoho indiánských legend. Jako léčivá se používá hlavně kůra, ale pouze její vnitřní část obsahuje všechny potřebné složky. Kůra stromu je v peruánské fytoterapii po staletí využívána místními obyvateli v etnické medicíně a informace o jejích vlastnostech byly předávány z pokolení na pokolení. Dnes je populární ve světě, protože v ní obsažené látky mohou mít příznivé účinky na organismus, napomáhat jeho správné činnosti, zmírňovat následky špatné skladby stravy, nezdravého životního stylu a prostředí.

 

CO OBSAHUJE NAŠE BALENÍ

Na přáni „fandů“ Vilcacory   mamy nové v nabídce také drobně krájenou (ne drcenou!) vilcacoru. Snadnější příprava – vaří se jenom 15 minut. 

 

Je to speciálně vytříděná, sušená a drobně krájená vnitřní kůra rostliny Uncaria tomentosa  z čerstvého sběru, ručně přebíraná v naší provozovně.  Ručíme za vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu.

ZPŮSOB PŘÍPRAVY A POUŽITÍ

Nejčastěji 3–10 g (1 rovná nebo plná lžíce) kůry zalít  cca 850 ml studené vody  a od chvíle dosažení varu vařit na malém ohni 15 minut. Odcedit. Pít vlahé, 3x denně sklenku, jednu hodinu před nebo po jídle.

 

Upozornění:

  • Výrobek není vhodný pro hemofiliky. Není vhodné též pro osoby užívající léky na ředění krve, zvláště Warfarin a také pro osoby po transplantacích orgánů, užívající imunosupresiva. 
  • Neslouží jako náhrada pestré stravy.
  • Není určeno dětem do 3 let, těhotným, kojícím ženám.
  • U citlivých osob může vyvolat alergickou reakcí. 
  • Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.
  • Spotřebujte nejlépe do dvou měsíců od otevření.

Hmotnost: 100 g

Složení: Uncaria tomentosa 100g

Země původu: Peru

Výrobce: Uncaria s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Uncaria
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: