Balíček Podpora imunity Original Uncaria ®

Kód: 3535
Novinka Tip
1 634 Kč
Skladem (> 5 ks)

Speciální bylinný balíček Uncaria Podpora imunity vám pomůže posílit obranyschopnost. Obsahuje mimo jiné Vilcacoru a Camu Camu, které pomáhají budovat imunitu. Mimo ně pak v balíčku najdete Dračí krev Sangre de Drago a bylinný prášek Maka Gelandina. Všechny tyto byliny využívají jihoameričtí indiáni v tradiční etnomedicíně. Balení obsahuje 300 g byliny Vilcacora, 250 g prášku Maka, 150 kapslí Camu camu a 30 ml pryskyřice Dračí krev.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinný balíček Uncaria Podpora imunity

Speciální bylinný balíček Uncaria Podpora imunity obsahuje oblíbené amazonské byliny, které po generace využívají jihoameričtí indiáni v etnomedicíně. Vyzkoušejte i vy bylinky, které vám pomohou s obranyschopností.

Jaké bylinky v balíčku najdete?

  • Vilcacora

Známá též jako Uňa de Gato nebo Kočičí dráp je dřevnatá liána, která roste v deštných pralesech Amazonie až do výšky 30 m. Na listech má zvláštně zahnuté trny, které připomínají kočičí drápy. Napomáhá k normálnímu stavu kloubů a posiluje přirozenou obranyschopnost (imunitu).

  • Maca

Maca je rostlina, která se vyskytuje vysoko v Peruánských Andách. Najdete ji ve výšce mezi 3500-5000 m.n.m. Daří se jí dobře i v těchto méně hostinných podmínkách, proto si ji domorodí obyvatelé velmi cení. Její účinky znali už staří Inkové, kteří si její kořen dopřávali nejen klasicky na talíři, ale také v lidové medicíně. Maca byla pro Inky oblíbenou součástí jídelníčku, a to hlavně pro svůj vysoký obsah minerálních látek. Obsahuje mnoho aminokyselin, hořčíku, železa, vápníku a dalších. Přezdívá se jí “peruánský ženšen”.

  • Camu Camu

Latinským názvem se strom nazývá Myrciaria dubia. Jedná se o menší stromek dorůstající výšky maximálně 5 metrů. Najdete ho v povodí řek v oblastech Peru a Brazílie a oblíbený je hlavně pro své plody. Bobule Camu Camu mají podobu malinkých fialových jablíček. Jsou velmi kyselé, takže v syrovém stavu téměř nepoživatelné. Jejich kyselost už nám napovídá, že obsahují vysoký obsah vitamínu C, až 60x více než klasický pomeranč. Má tak blahodárný vliv na lidské zdraví.

  • Dračí krev

Dračí krev známá též jako Sangre de Drago se získává z kmenů stromu Croton lechleri. Po naříznutí kůry začne proudit z kmene červená pryskyřice, která má barvu podobnou krvi. Tato míza je známá už od roku 1600, kdy ji zaznamenal španělský objevitel a přírodovědec Bernabé Cobo. Popisoval léčivé účinky šťávy, které byly obecně známé kulturám Mexika, Peru a Ekvádoru. 

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

Co obsahuje bylinný balíček Podpora imunity Uncaria?

V balíčku najdete 300 g kůry bylinky Vilcacora a 250 g sušeného prášku Maca Gelandina.

Dále se můžete těšit na 150 vegetariánských kapslí Camu Camu Maxi C, z nichž každá obsahuje 500 mg čistých mletých plodů stromu Myrciaria dubia.

Součástí balení je také 30 ml Dračí krve Sangre de drago.

Zaručujeme vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vánoce
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: