Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

Fialový habas - dosažení tlakové níže / mletý prášek 100g

Kód: 675
350 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Originální mletý prášek Inca Botanica Fialový habas - dosažení tlakové níže se řadí mezi doplňky stravy. Bylinný mletý prášek Fialový habas je sestaven dle pradávných indiánských receptů původního obyvatelstva Amazonie, jehož hlavní složkou jsou bylinky Maiz Morado (Fialová kukuřice), Habas a Spirulina.V balení najdete 100 g prášku.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mletý prášek Inca Botanica - Fialový habas 100 g

Tak jako se u nás v Česku běžně setkáte s Meduňkou, Jitrocelem nebo Šalvějí u produktu lidové medicíny, můžete po celém světě najít další zajímavé byliny a dřeviny, které jsou svými účinky dobře známy domorodým obyvatelům a běžně se využívají v tamější etnomedicíně. Pro nás jsou to rostliny neznámé, ale probíhají mnohé vědecké výzkumy těchto bylin, které postupně odhalují jejich nejrůznější schopnosti. Ať už jim věříte či ne, indiáni i další původní národy velmi rádi využívají svého přírodního bohatství. Z takových surovin se skládá i mletý prášek Inca Botanica Fialový habas.

Co všechno v bylinném prášku najdete?

  • Maiz Morado - fialová kukuřice, prapůvodní plodina rostoucí na území Bolívie, Peru a dalších jihoamerických států. Rostla zde ještě před příchodem Inků. Využívá se k výrobě fialového barviva, na jídlo i v oblasti tradiční etnomedicíny. Má pozitivní vliv na činnost srdce. 
  • Habas - v našich evropských podmínkách roste bylina známá jako Vlčí bob, v Jižní Americe je jejím ekvivalentem Habas. Tato luštěnina roste do výšky jednoho metru, má bílé květy a tmavě zelené lusky se semeny. Obsahuje spoustu vitamínů a dalších blahodárných látek, bývá součástí domorodé stravy a využívá se i v etnomedicíně.
  • Spirulina - řasa vyskytující se ve sladkovodních vodách a na světě existuje už přes 3,5 miliard let. Její účinky využívali už Aztékové a Mayové a další národy v Asii a Africe. Je velmi bohatá na bílkoviny. Podporuje kardiovaskulární systém, má dobrý vliv na hladinu cukru v krvi a podporuje imunitu.

Výše uvedená zdravotní tvrzení jsou v souladu se zákonem a jsou povolena.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

Použití a dávkování:

Doporučujeme 1-2 čajové lžičky denně, nejlépe vmíchat do jídla, nebo rozmíchat ve vlažné vodě a vypít.

Upozornění:

Nevhodné pro těhotné a kojící ženy a děti do 3 let.

Možná přecitlivělost na obsažené látky.

Není náhradou pestré stravy ani předepsané medikace.

Skladujte v suchu a teplotě do 25°C.

Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Složení: Fialová kukuřice (Maiz morado), Habas (Vicia faba), Spirulina (Arthrospira)

Skladování: Skladujte v suchu a teplotě do 25°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Obsah: 100 g

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Superpotraviny a doplňky stravy
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: