Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

VILCAREINA FORTE - vyhánění nezvaných hostí / extrakt 50 ml

Kód: 627
500 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Originální extrakt Inca Botanica - Vilcareina Forte / vyhánění nezvaných hostí se řadí mezi doplňky stravy. Neobsahuje alkohol. Bylinný extrakt Vilcareina Forte je sestaven na základě pradávných indiánských receptů původního obyvatelstva Amazonie ve složení amazonské byliny Vilcacora, Ubos a středomořské bylinky Benedikt. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrakt Inca Botanica - Vilcareina Forte 50 ml

Pronikněte do tajů exotické Jižní Ameriky prostřednictvím bylinných extraktů Inca Botanica. V lahvičce Inca Botanica Vilcareina Forte najdete čisté extrakty ze dvou amazonských bylinek a jedné středoevropské, které se pro účely etnomedicíny využívají už od pradávna. Domorodí obyvatelé mají svou kulturu a zvyky, kterým mnohdy nedokážeme porozumět, avšak o své zkušenosti a znalosti se neváhají podělit. I díky tomu můžete vyzkoušet bylinné extrakty s obsahem vzácných bylin na vlastní kůži.

Co všechno v extraktu najdete?

  • Vilcacora - známá také pod názvy Uňa de Gato nebo Kočičí dráp. Rostlina si získává čím dál větší popularitu i u nás. Jedná se o dřevinu podobnou liáně, která za pomoci zahnutých ostnů podobných kočičím drápům šplhá za sluncem až do výšky 30 metrů. Mezi indiány platí za posvátnou rostlinu a vážili si jí už staří Inkové. Je známá pro své blahodárné účinky na kloubní aparát a schopnost posilovat imunitu.
  • Ubos - setkat se můžete i s pojmenováním Španělská švestka nebo Mombín žlutý. To hlavně pro své plody, které vzhledem připomínají oranžovou švestku, ač rostou výhradně v trsech. Indiáni je ale konzumují minimálně, spíše slouží jako potrava pro zvířectvo. Pro účely etnické medicíny se totiž cení hlavně jeho kůra.
  • Benedikt - nese i název hořký bodlák, který odkazuje na jeho vzhled. Jedná se o jednoletou bylinu, která může dorůst až do výšky 60 cm. Jeho listy jsou bodlinaté a kvete výrazně žlutým květem. Miluje slunná stanoviště a kvalitní půdu plnou živin. Svou slávu si vydobil už ve středověku, protože dle legendy o Karlu Velikém to byl právě on, kdo pomohl zachránit armádu před morem. Bylinka Benedikt také napomáhá dobrému trávení.

Výše uvedená zdravotní tvrzení jsou v souladu se zákonem a jsou povolena.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. 

Dávkování:

Před použitím extrakt protřepejte. 

Doporučujeme u užívání produktu Vilcareina začít s jemnější verzí - Vilcareinou Soft. U citlivějších organismů může být reakce na tento prostředek výrazná (tzv. Herxheimerova reakce - viz Wikipedia), a je dobré tuto reakci co nejvíc oslabit, tedy začít s jemnější verzí. Až při dobrém snášení tohoto silného prostředku je možné pak přikročit k užívání silnější verze - Vilcareina Forte.

Nepřekračujte denní dávkování!

Upozornění:

Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení.

Je možná přecitlivělost na obsahové látky.

Není určeno dětem do 3 let.

Před použitím protřepat.

Složení: Vilcacora (Uncaria tomentosa - Cortex) , Guanabana (Annona muricata L.-Folium), Ubos (Spondias mombin L-Cortex.), Benedikt (Cnicus benedictus- Herba), čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová. Neobsahuje líh.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Extrakty - kapky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
NS Avatar autora | 3.10.2022
Cítím se méně unavená, více v pohodě :-)
5
LJ Avatar autora | 7.10.2021
velmi dobrý
5
IC Avatar autora | 16.8.2021
Naprostá spokojenost
5
DD Avatar autora | 21.3.2020
Funguje.
Avatar autora Blanka Čížkovská (Administrátor) 6.11.2020
Děkuji a přeji krásné dny. :)
5
MC Avatar autora | 3.10.2019
S těmito produkty jsem naprosto spokojená, není co vytknout, splňují účel léčby. Paní také velmi ochotná, velmi rychle zareaguje na dotaz na písemnou konzultaci a doporučí preparáty. Spokojenost
Avatar autora Blanka Čížkovská (Administrátor) 6.11.2020
Děkuji a přeji krásné dny. :)