Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

ROSAS / šamanská esence z růží 40ml

Kód: 2807
350 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Originální bylinná esence Inca Botanica Rosas/ šamanská esence z růží je vonná esence, kterou můžete využít v oblasti aromaterapie, do vonných lamp nebo při nejrůznějších obřadech a meditacích, jak je tomu zvykem u amazonských šamanů. Nádherná vůně růže vám přinese krásný smyslový zážitek, provoní váš domov něžnou a smyslnou vůní. S růžovou esencí se zvedne i vaše nálada a prožívání. V lahvičce najdete 40 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální vonná esence Inca Botanica Rosas - 40 ml

Lidová a etnická medicína se neskládá pouze z bylinných čajů a extraktů. Mezi šamany a lidovými léčiteli se běžně využívá také aromaterapie a nejrůznější rituály, které se provádí s pomocí všemožných vonných esencí a silic získaných z květů, dřeva či ovoce. Mezi takové patří i Inca Botanica Rosas.

Vůně růže nám dnes může přijít trochu obyčejná, protože patří mezi běžné. Růže přece kvete na každém záhoně a dobře ji známe. Nenechte se však zmást, růže patří mezi nejstarší květiny, které se využívají k výrobě vonných esencí. Její nádherná vůně uchvacuje lidstvo už po tisíce let. Již ve starověku byla Růže symbolem lásky. Je považována za skvělý generátor štěstí a zdraví, tak se přesvědčte sami o jejích schopnostech.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

S čím kombinovat esenci Inca Botanica Rosas:

Bylinnou esenci Pachama doporučujeme kombinovat všemi bylinnými čaji, superpotravinami a doplňky stravy

Použití:

Lze použít do aromalamp, pomocí rozprašovače ji můžete stříkat v místnostech apod.

Upozornění:

Skladování: Skladujte v suchu a teplotě do 25°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Objem: 40 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ceremoniální a rituální vody
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: