Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

KANANGA / šamanská esence Kanangy vonné 40ml

Kód: 2810
350 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Originální bylinná esence Inca Botanica Kananga / šamanská esence Kanangy vonné je vonná esence, kterou můžete využít v oblasti aromaterapie, do vonných lamp nebo při nejrůznějších obřadech a meditacích, jak je tomu zvykem u amazonských šamanů. Kanaga vonná pochází z Asie a známá je hlavně svým druhým jménem - Ylang Ylang. Její vonné silice jsou v aromaterapii využívané už od pradávna. V lahvičce najdete 50 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální vonná esence Inca Botanica Kananga - 40 ml

Lidová a etnická medicína se neskládá pouze z bylinných čajů a extraktů. Mezi šamany a lidovými léčiteli se běžně využívá také aromaterapie a nejrůznější rituály, které se provádí s pomocí všemožných vonných esencí a silic získaných z květů, dřeva či ovoce. Mezi takové patří i Inca Botanica Kananga.

Šamanská esence Kananga představuje speciální variaci květů, ve které dominuje svou podmanivou vůní Kananga vonná. Původem pochází z Asie, kde je je známá pod názvem Ylang Ylang. Silice této oblíbené rostliny jsou od pradávna využívané v aromaterapii. Tato esence z Kanangy očišťuje a harmonizuje, a je také určena k očišťování a harmonizaci prostoru, rituálních předmětů, kamenů i amuletů.

Svou výraznou vůní a silou květin přispívá k uvolnění napětí či stresu, a svoji převážně ženskou složkou působí především k harmonizaci horních center od srdce výše. Svoji květinovou podstatou odpovídá slunečním složkám energie a napojuje tímto směrem. Je vhodná k meditacím a rituálům.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

S čím kombinovat esenci Inca Botanica Kananga:

Bylinnou esenci Kananga doporučujeme kombinovat všemi bylinnými čaji, superpotravinami a doplňky stravy

Použití:

Lze použít do aromalamp, pomocí rozprašovače ji můžete stříkat v místnostech apod.

Upozornění:

Skladování: Skladujte v suchu a teplotě do 25°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Objem: 40 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ceremoniální a rituální vody
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: