Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

Přírodní kosmetika

Léčivé bylinky samozřejmě nemusíte užívat jen vnitřně - v podobě bylinných čajů či extraktů. Spousta z nich je skvělá pro přípravu bylinných mastí, obkladů a kosmetiky....
Často se můžete setkat s bylinnými mastmi s vazelínou, ale i s těmi přírodními, které využívají třeba kokosový olej nebo bambucké máslo. Bylinné masti pomáhají s nejrůznějšími zdravotními problémy. Samozřejmě je nejvíce vítá naše pokožka. Ať už trpíte na exémy, akné, lupénku, suchou, popraskanou či svědivou kůži, správně zvolené byliny mohou vaše potíže výrazně zmírnit. Přírodní složení kosmetiky tolik nedráždí pokožku jako různé krémy s obsahem chemických látek a parfémů. Masti navíc uleví nejen kůži, ale mají blahodárný vliv na svaly a klouby.

Vyzkoušejte přírodní kosmetiku

Pleťové i tělové krémy s obsahem bambuckého másla a nejrůznějších olejů umí krásně hydratovat pokožku, zbavit ji pupínků, mastnoty či zmírnit projevy stárnutí. Vyzkoušet můžete třeba přírodní balzámy Inca Botanica, které mají široké využití. Obsahují například výtažky z konopí, olej sacha inchi, mandlový či meruňkový olej a bambucké máslo. V našem e-shopu pořídíte i přírodní mýdla s glycerinem nebo bambuckým máslem a dračí krví, které skvěle hydratuje pokožku a činí ji jemnou a krásně vyživenou. Vyzkoušejte třeba značky Energy nebo Zelená síla. Pořídit u nás můžete i přírodní šampony, deodoranty, zubní pasty a další produkty pro péči o tělo.

Aromaterapie pro zdraví i pocit pohody

Mimo přírodní kosmetiku nabízíme i aromaterapeutické spreje a esence do aromalamp, které obsahují přírodní oleje. Ve vašem domově tak jejich prostřednictvím můžete navodit příjemnou a relaxační atmosféru, která vám dodá klid a pocit pohody. Navíc má spousta z nich i další účinky - například pomáhají čistit a dezinfikovat vzduch v období nemoci, bojují s bakteriemi a příznivě působí jako prevence proti nákaze. Vyzkoušejte některé z aromateraputických produktů značky Energy.