Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

AMBROSINO - účinná relaxace / extrakt 50 ml

Kód: 744
450 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Originální extrakt Inca Botanica - Ambrosino / účinná relaxace se řadí mezi doplňky stravy. Neobsahuje alkohol. Bylinný extrakt Ambrosino je sestaven na základě pradávných indiánských receptů původního obyvatelstva Amazonie ve složení amazonské byliny Marco a Kudzu s podpůrnou funkcí evropské byliny Levandule, která harmonicky posilují účinek amazonských bylin. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrakt Inca Botanica - Ambrosino 50 ml

Objevte další z rostlinných pokladů Jižní Ameriky. Z moudrosti domorodých obyvatel v oblasti tradiční etnomedicíny můžete využívat i ve vašich domácích podmínkách. Například prostřednictvím nejrůznějších čajů a bylinných extraktů, které obsahují velké množství látek získaných z pečlivě nasbíraných bylin v Amazonii. Stejně tak je tomu i v případě bylinného extraktu Ambrosino - účinná relaxace.

Co všechno v extraktu najdete?

  • Marco - roste nejen v amazonském pralese až do výšky 4 metrů. Bylinka miluje vlhkost, kvete světle zelenými květy a upozorní na sebe svou nezaměnitelnou a výraznou vůní. Využívá se v tradiční etnomedicíně, ale také pro výrobu pálenky nebo k odhánění otravných komárů. Ze sušených listů se připravuje odvar.
  • Kudzu - popínavá rostlina s velkými listy a fialovými květy patří do čeledi bobovitých a její původní domovinou je Asie. Dnes je však rozšířená i na dalších kontinentech. Jedná se o invazivní rostlinu, která se v tradiční čínské medicíně využívá už více jak 2000 let.
  • Levandule - nádherně fialově kvetoucí a výrazně vonící bylinka je slavná hlavně v oblasti francouzské Provence, kde ji můžete vidět vysazenou v nekonečných pláních. Levandule se hojně využívá v kosmetickém průmyslu, ale používá se i pro výrobu sirupů a extraktů.

 Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku.  

S čím kombinovat Ambrosino:

Bylinný extrakt Ambrosino je vhodné kombinovat se všemi superpotravinami, bylinnou směsí Hořký květ a Motýlí květ.

Dávkování a složení bylinného extraktu:

Před použitím extrakt protřepejte. 

1-7 kapek 2-3x denně.

Nepřekračujte denní dávkování!

Složení: Marco (Ambrosia peruviana-Herba), Levandule (Lavandula angustifolia-Flos), Kudzu (Pueraria montana-Radix), čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová. Neobsahuje líh.

Upozornění:

  • Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení.
  • Je možná přecitlivělost na obsahové látky.
  • Není určeno dětem do 3 let.
  • Před použitím protřepat.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Extrakty - kapky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg
Obtíže: Stres, psychická nepohoda
Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: