Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

Maca bílá - probuzení do života / mletý prášek 111g

Kód: 507
200 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Originální mletý prášek Inca Botanica Maca bílá - probuzení do života se řadí mezi doplňky stravy. Maca pochází z rostliny s latinským názvem Lepidium meyenii, kterou můžete najít vysoko v Andách. Jihoameričtí obyvatelé ji milují v nejrůznějších podobách, sklízí se z ní hlavně kořen, který se také hojně využívá v etnické medicíně. Maca může být různá, nejznámější je žlutí, černá, bílá nebo červená. V balení najdete 111 g prášku.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mletý prášek Inca Botanica - Maca bílá 111 g

Maca je rostlina, která se vyskytuje vysoko v Peruánských Andách. Najdete ji ve výšce mezi 3500-5000 m.n.m. Daří se jí dobře i v těchto méně hostinných podmínkách, proto si ji domorodí obyvatelé velmi cení. Její účinky znali už staří Inkové, kteří si její kořen dopřávali nejen klasicky na talíři, ale také v lidové medicíně. 

Maca je totiž velmi bohatá na aminokyseliny a nejrůznější minerály. Obsahuje vysoké množstvé hořčíku, vápníku, železa, fosforu a jódu. V posledních letech nabývá Maca opět na své slávě, protože ji objevila i naše dnešní moderní společnost. Rostlina si tak vysloužila i přízvisko “peruánský ženšen”, což napovídá o bohatých možnostech využití. 

Pro výrobu prášku byly použité šetrně sklizené, ručně přebrané, sušené a mleté kořeny rostliny. Garantujeme vysokou kvalitu a přesnost botanického druhu. Plody jsou zpracované naším peruánským dodavatelem v provozu s certifikovaným HACCP systémem.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

Použití a dávkování:

1 kávovou lžičku 2 - 3x denně. Lze přimíchat do jogurtů, smoothie, müsli, pudinků nebo smísit s vodou, mlékem.

Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let!

Nenahrazuje pestrou stravu,

Nepřekračujte doporučenou denní dávku,

Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Skladujte v suchu a teplotě do 25°C.

Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Nesmí užívat osoby s hyperfunkcí štítné žlázy!

Složení: 100% Maca (Lepidium meyenii) - kořen 

Skladování: Skladujte v suchu a teplotě do 25°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Obsah: 111 g

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Superpotraviny a doplňky stravy
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: