MARCOMERO - vykoupení nespavců / bylinný extrakt 50 ml

Kód: 714
450 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.10.2022

Originální bylinný extrakt Inca Botanica - Marcomero / vykoupení nespavců se řadí mezi doplňky stravy. Neobsahuje alkohol. Bylinný extrakt Marcomero je sestaven na základě pradávných indiánských receptů původního obyvatelstva Amazonie ve složení amazonské byliny Marco s podpůrnou funkcí evropských bylin Dobromysl, Meduňka a Rozmarýn, které harmonicky posilují účinek amazonských bylin. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinný extrakt Inca Botanica - Marcomero 50 ml

V oblasti Jižní Ameriky se vyskytuje spousta zajímavých bylin, které místní obyvatelé využívají v tradiční etnomedicíně. Ať už se jedná o rostliny z deštného pralesa nebo horských oblastí, vědí dobře, jaké bohatství se v nich skrývá. Amazonské byliny obsahuje i extrakt Inca Botanica Marcomero, který je určený lidem s problémovým spánkem. Civilizační choroba v podobě nespavosti trápí čím dál víc z nás, vyzkoušejte proto pomoc bylinek, které představují alternativu klasických medikamentů.

Co všechno v extraktu najdete?

  • Marco - rostlina se vyskytuje na okrajových částech deštného tropického pralesa, v Peru a oblastech Karibiku. Vyznačuje se typickou aromatickou vůní a kvete drobnými zelenými květy.Používá se v tradičním léčitelství, ale ve formě páry k odhánění hmyzu nebo při vykuřování místnosti k desinfekci. Často se z ní připravují odvary.
  • Dobromysl - bylina z čeledi hluchavkovitých kvete fialovými kvítky. Využívá se i jako koření. Dobromysl podporuje duševní výkon a má příznivé účinky na spánek. Podporuje také nervové impulsy pro přenos a svalovou kontrakci a má blahodárný vliv na normální činnost kardiovaskulárního systému.ů.
  • Meduňka - velmi známá rostlina a bylinka, kterou má většina z nás spojenou s blahodárnými účinky pro zklidnění organismu a dobrý spánek. Meduňka podporuje mentální zdraví a relaxaci, má dobrý vliv na pozitivní náladu a hormonální rovnováhu. Také podporuje normální činnost štítné žlázy.
  • Rozmarýn - využívá se jako bylinka v kuchyni. Podporuje osvěžení těla a normální trávení a funkci jater. Má dobrý vliv na pročištění těla.

Výše uvedená zdravotní tvrzení jsou v souladu se zákonem a jsou povolena.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

S čím kombinovat extrakt Marcomero:

Bylinný extrakt Marcomero je vhodné kombinovat s bylinnou směsí Bílý kořen, s olejem Sacha Inchi a bylinným extraktem Marcoregano.

Dávkování:

Před použitím extrakt protřepejte. 

1-7 kapek 2-3x denně.

Nepřekračujte denní dávkování!

Upozornění:

U citlivých osob může vyvolat alergickou reakcí (suspektní obsah polyinů).

Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení.

Je možná přecitlivělost na obsahové látky.

Není určeno dětem do 3 let.

Před použitím protřepat.

Složení: Marco (Ambrosia peruviana-herba), Dobromysl (Origanum vulgare-herba), Meduňka (Melissa officinalis-herba), Rozmarýn (Rosmarinus officinalis-folium), čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová. Neobsahuje líh.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné extrakty - kapky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: