Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

JERGON SACHA / extrakt 50 ml

Kód: 1011
450 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Originální bylinný extrakt Inca Botanica - Jergon Sacha se řadí mezi doplňky stravy. Neobsahuje alkohol. Jergon Sacha je stromek rostoucí v Amazonii. Jeho kůra nápadně připomíná hada. V tradiční etnomedicíně se využívají jeho hlízy, které se zpracovávají na prášek nebo pro formu extraktu. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinný extrakt Inca Botanica - Jergon Sacha 50 ml

Mezi jednu z nejpozoruhodnějších rostlin v tropickém deštném pralese Jižní Ameriky patří rozhodně rostlina s názvem Jergon Sacha. Mohutná bylina dorůstá výšky až 4 metrů a její latinský název zní Dracontium spruceanum syn. loretense. Rostlina má silný stonek, který je podobný kmenu stromu a jeden obrovský, výrazně členitý list. Kůra této “byliny” vypadá jako had. Plody rostliny jsou velmi chutné a domorodí obyvatelé je často používají v kuchyni.To, co je však pro účely tradiční peruánské etnomedicíny nejcenější se skrývá pod zemí - a sice mohutný hlíznatý kořen, který se zpracovává v jemný prášek.

Indiáni přisuzují rostlině mnoho magických schopností. Jeho název odkazuje na domnělou schopnost odpuzovat hady. Jeho hlízy využívají jako protijed v případě hmyzího, pavoučího nebo hadího kousnutí. Bylina Jergon Sacha je velmi populární v peruánském systému přírodní medicíny. Vyrábějí se z ní extrakty i nejrůznější tablety a kapsle.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

Dávkování:

Před použitím extrakt protřepejte. 

7-10 kapek 2-3x denně.

Nepřekračujte denní dávkování!

Upozornění:

Doplněk stravy.

Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení.

Je možná přecitlivělost na obsahové látky.

Není určeno dětem do 3 let.

Před použitím protřepat.

Složení: Jergon sacha (Dracontium loretense), čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová. Neobsahuje líh.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Extrakty - kapky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg
Obtíže: Obranyschopnost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: