Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

Anona Graviola extrakt v kapslích / 100tbl.

Kód: 5169
580 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Anona Graviola je vysoce kvalitní, čistý extrakt v kapslích a řadí se mezi doplňky stravy.  Anona Graviola, známá také jako Anona ostnitá nebo Láhevník ostnitý je ovocný strom rostoucí v tropické části Peru. Plodí zajímavé plody pokryté měkkými ostny. V Latinské Americe jsou velmi oblíbené a chuťově připomínají směs banánů a jahod. Rostlina se využívá od pradávna v tradiční etnomedicíně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinné tablety Uncaria Anona Graviola 90 ks

Co je to Anona Graviola? Anona Graviola je vysoce kvalitní, čistý koncentrát (extrakt) z rostliny Anona muricata. Ten je u nás známý pod jménem Láhevník ostnitý, a to právě díky plodům, které na sobě mají měkké bodlinky. Obsahuje množství alkaloidů, mimo jiné izoquinolové - asimilobin, nornuciferin a anonain, acetogenin, taniny, polyfenoly, nenasycené mastné kyseliny, vitamín C a další prospěšné látky.

Graviola má podobu menšího, stálezeleného stromku, který se pne do výšky 5-6 metrů. Jeho listy jsou velké, hladké a lesklé. Plodí srdčité plody o velikosti až 20 cm v průměru, které mají šťavnatou bílou dužninu. Graviolu můžete potkat v nejteplejších oblastech Jižní Ameriky, a to včetně Amazonie. Plody se běžně prodávají na tržištích pod názvem graviola nebo guanabana, do Evropy se však dostávají jen zřídka ve své syrové formě. Všechny části stromu gravioly jsou užívány v tropické přírodní medicíně - kůra, listy, kořeny, plody i semena (POZOR, ta jsou jedovatá!). 

Dávkování:

Doporučená denní dávka 2 x 1 tableta, při vyšší hmotnosti  je možné až 3 tablety denně, zapít dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte denní dávkování.

Upozornění:

Může snižovat krevní tlak.

Doplněk stravy.

Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Nepřekračujte doporučenou dávku. Doporučuje se užívat maximálně 3 měsíce, pak je možné udělat měsíční pauzu a eventuálně kúru zopakovat.

Nedoporučuje se dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

Složení: Anona Graviola - Láhevník ostnitý (Annona Muricata), stearan hořečnatý,  hydroxypropyl methylcelulóza, mikrokrystalická celulóza.

Množství: 100 tbl. x 600 mg

Země původu: Peru

Vyrobeno v ČR

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: