Anona Graviola / bylinný extrakt 50 ml

Kód: 1625
450 Kč
Skladem (> 5 ks)

Originální bylinný extrakt Inca Botanica - Anona Graviola se řadí mezi doplňky stravy. Neobsahuje alkohol. Anona Graviola známá také jako Anona ostnitá nebo Láhevník ostnitý je ovocný strom rostoucí v tropické části Peru. Plodí zajímavé plody pokryté měkkými ostny. V Latinské Americe jsou velmi oblíbené a chuťově připomínají směs banánů a jahod. Rostlina se využívá od pradávna v tradiční etnomedicíně. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinný extrakt Inca Botanica - Anona Graviola 50 ml

Graviola je malý, vzpřímený stálezelený stromek dorůstající výšky 5-6 m, s velkými, lesklými a hladkými tmavě zelenými listy. Dává velké, srdčité, jedlé plody, velké 15 - 20 cm v průměru, žlutozelené s bílou dužinou. Graviola je doma v nejteplejších tropických oblastech Severní a Jižní Ameriky, včetně Amazonie. Plod se prodává v tropech na místních trzích, kde se nazývá guanabana ve španělsky hovořících zemích a graviola v Brazílii. Všechny části stromu gravioly jsou užívány v tropické přírodní medicíně - kůra, listy, kořeny, plody i semena (POZOR, ta jsou jedovatá!). 

Šetrně sklizené, pečlivě ručně přebrané, sušené, mleté plody najdete i v extraktu Inca Botanica Anona Graviola. Garantujeme vysokou kvalitu a správnost botanického druhu. Zpracováno v provozech s certifikovaným HACCP a GMP systémem.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

S čím kombinovat Anona Graviola:

Bylinný extrakt Anona Graviola je vhodné kombinovat s bylinnou směsí Rudý strom.

Dávkování:

Před použitím extrakt protřepejte. 

7-10 kapek 2-3x denně.

Nepřekračujte denní dávkování!

Upozornění:

Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení.

Je možná přecitlivělost na obsahové látky.

Není určeno dětem do 3 let.

Před použitím protřepat.

Složení: Anona graviola (Annona muricata), čištěná voda, glycerol, sorban draselný,  kyselina citronová. Neobsahuje líh.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné extrakty
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: