Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

FLOR DE ARENA / extrakt 50 ml

Kód: 1640
450 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Originální bylinný extrakt Inca Botanica - Flor de Arena se řadí mezi doplňky stravy. Neobsahuje alkohol. Flor de Arena patří mezi oblíbenou peruánskou bylinky využívané tradičně v etnické medicíně. Roste na písčitých půdách, odkud také pochází její jméno, které můžeme přeložit jako “písečný květ”. Jedná se o drobnější bylinku kvetoucí malými fialovo-bílými kvítky. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinný extrakt Inca Botanica - Flor de Arena 50 ml

V oblasti Jižní Ameriky roste množství nám neznámých stromů a bylin. Mezi takové patří i Flor de Arena alias písečný květ. Tato rostlina má svůj domov na písečném pobřeží Jižní Ameriky, ale najdete ji i v oblasti And. Miluje písčitá stanoviště s pořádnou dávkou slunečních paprsků. Plazivá bylinka má lístky i stonky v mládí pokryté drobným bílým chmýřím. Její fialovo bílé květy se sdružují do hroznů. Ve starším věku má šedou barvu a nijak nevoní. Zkušenosti z tradiční etnomedicíny ji předurčují k harmonizaci a zamezení negativních vlivů nezdravého životního stylu.

Bylinka Flor de Arena byla pro účely extraktu šetrně sklizená a ručně přebraná. Zaručujeme garanci vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno v provozech s certifikovaným HACCP a GMP systémem.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

S čím kombinovat Flor de Arena:

Bylinný extrakt Flor de Arena je vhodné kombinovat se směsí Písečný květ.

Dávkování:

Před použitím extrakt protřepejte. 

7-10 kapek 2-3x denně.

Nepřekračujte denní dávkování!

Upozornění:

Doplněk stravy

Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Není určeno dětem do 3 let, těhotným, kojícím ženám.

Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.

Spotřebujte nejlépe do dvou měsíců od otevření

Složení: Flor de Arena (Tiquilia paronychioides), čištěná voda, sorban draselný, benzoan sodný a kyselina citronová. Neobsahuje líh.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Extrakty - kapky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg
Obtíže: Neprůchodnost cév

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: