FLORAPIEDRA - pro čisté ledví / bylinný extrakt 50 ml

Kód: 639
450 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.10.2022

Originální bylinný extrakt Inca Botanica - Florapiedra / pro čisté ledví se řadí mezi doplňky stravy. Neobsahuje alkohol. Bylinný extrakt Florapiedra je sestaven na základě pradávných indiánských receptů původního obyvatelstva Amazonie ve složení amazonské byliny Flor de Arena, Hercampuri a Chancapiedra s podpůrnou funkcí evropské byliny Benedikt a Zlatobýl, které harmonicky posilují účinek amazonských bylin. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinný extrakt Inca Botanica - Florapiedra 50 ml

Domorodí obyvatelé Jižní Ameriky jsou si dobře vědomi toho, jaké poklady se nachází v tamějších tropických deštných pralesech nebo vrcholcích And. Hlavně díky nim se i my v Evropě můžeme těšit z účinků jihoamerických bylinek, které se hojně užívají v tradiční etnomedicíně. Bylinný extrakt Florapiedra pro čisté ledví mezi ně patří také.

Co všechno v extraktu najdete?

  • Flor de Arena - bylinka rostoucí převážně na pobřeží Pacifiku, ale najdete ji i v Andách. Kvete fialovo bílými kvítky, a protože se vyžívá v písčitých půdách a miluje slunce, přezdívá se jí také květ pouště.
  • Chanca Piedra - známá také jako drtič kamenů nebo vichřice. Roste v tropických oblastech prakticky po celém světě, původně se však vyskytovala hlavně v okolí Amazonky. Nejlepší účinky mají však rostliny rostoucí ve výšce 3 000 m.n.m., proto se pro etnomedicínu využívají hlavně rostliny z peruánských And.
  • Hercampuri - bylina rostoucí v trsech, v nepřípustných horských oblastech. Patří mezi hořečky a má velmi hořkou chuť. V domorodém jazyce znamená Herampuri toho, který kráčí. Odkazuje na dřívější lidové léčitele, kteří chodili od vesnice k vesnici a bylinkami léčili místní obyvatele.
  • Benedikt - Benedikt lékařský neboli hořký bodlák je jednoletá bylina dorůstající až 60cm výšky. Má bodlinaté listy a kvete žlutým kvetem. Daří se mu na slunečných stanovištích a má rád kvalitní půdu. Dle legendy o Karlu Velikém zachránil Benedikt armádu před morem.
  • Zlatobýl - vytrvalá, až 1 m vysoká bylina s hustými úbory drobných žlutých květů. Přispívá ke zdravému močovému měchýři a dolních močových cest. Je také skvělým antioxidantem.

Výše uvedená zdravotní tvrzení jsou v souladu se zákonem a jsou povolena.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

S čím kombinovat Florapiedra:

Bylinný extrakt Florapiedra je vhodné kombinovat se směsí Písečný květ.

Dávkování:

Před použitím extrakt protřepejte. 

1-7 kapek 2-3x denně.

Nepřekračujte denní dávkování!

Upozornění:

Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení.

Je možná přecitlivělost na obsahové látky.

Není určeno dětem do 3 let.

Před použitím protřepat.

Složení: Flor de Arena (Tiquilia paronychioides-herba), Chancapiedra (Phyllanthus niruri.-Herba), Benedikt (Cnicus benedictus-Herba), Hercampuri (Gentianella alborosea-Herba), Zlatobýl (Solidago virgaurea-herba), číštěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová. Neobsahuje líh.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné extrakty - kapky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg
Obtíže: Ledvinové a žlučové kameny
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AK Avatar autora | 15.3.2021
Ano
5
KD Avatar autora | 22.9.2020
chuť kapek je sice pekelná, ale určitě zabírají, protože je mi mnohem lépe, pokud bych do budoucna měla nějaký zdravotní problém, určitě se na Vás znovu obrátím
Avatar autora Blanka Čížkovská (Administrátor) 6.11.2020
Děkuji a přeji krásné dny. :)