UNCAFLORA - vyčištěné cesty urologické / bylinný extrakt 50 ml

Kód: 732
450 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.10.2022

Originální bylinný extrakt Inca Botanica - Uncaflora / vyčištěné cesty urologické se řadí mezi doplňky stravy. Neobsahuje alkohol. Bylinný extrakt Uncaflora je sestaven na základě pradávných indiánských receptů původního obyvatelstva Amazonie ve složení amazonské byliny Vilcacora a Flor de Arena v kombinaci s bylinkou Zlatobýl, který harmonicky posilují účinek jihoamerických bylin. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinný extrakt Inca Botanica - Uncaflora 50 ml

Amazonská džungle překypuje životem a najdete v ní nejen zajímavé živočichy, ale také všemožné byliny a dřeviny. Místní floru dobře znají domorodí obyvatelé, kteří ji neváhají využít pro všechno možné, včetně přípravy odvarů a extraktů, které jim pomáhají fungovat v mnohdy náročných podmínkách džungle. I takové najdete v bylinném extraktu Inca Botanica Uncaflora - vyčištěné cesty urologické.

Co všechno v extraktu najdete?

  • Vilcacora (Uňa de Gato, Kočičí dráp) - mohutná dřevina, připomínající liánu, pnoucí se po kmenech okolních dřevin. Při své cestě za sluncem používá ostrých trnů, pomocí kterých se zachycuje o své okolí. Odtud pochází název Uňa de gato, tedy kočičí dráp. U nás známá také jako Vilkakora. Díky unikátnímu složení a vyrovnanému poměru obsahových látek podporuje především přirozenou obranyschopnost organismu a imunitní systém, dále také přispívá k normálnímu stavu kloubů.
  • Flor de Arena - přezdívaná také jako “květ písku” pro svou oblibu v písčitých půdách. Plazivá bylinka Flor de arena se nejhoněji vyskytuje na pacifickém pobřeží Jižní Ameriky. Empirické zkušenosti tradiční etnomedicíny ji pro obsah látek doporučují především k harmonizaci a zamezení negativních vlivů nezdravého životního stylu.
  • Zlatobýl - vytrvalá rostlina s drobnými žlutými květy rotoucími v hustých hroznech. Dobře se mu daří v rumištích, u železnic apod. Podporuje normální činnost močové soustavy.

Výše uvedená zdravotní tvrzení jsou v souladu se zákonem a jsou povolena.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

Dávkování:

Před použitím extrakt protřepejte. 

1-7 kapek 2-3x denně.

Nepřekračujte denní dávkování!

Upozornění:

Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení.

Je možná přecitlivělost na obsahové látky.

Není určeno dětem do 3 let.

Před použitím protřepat.

Složení: Vilcacora (Uncaria tomentosa-cortex), Flor de Arena (Tiquilia paronychioides-herba), Zlatobýl (Solidago virgaurea-herba), čištěná voda, glycerol,  sorban draselný,  kyselina citronová. 200 g bylin v 1l roztoku. Neobsahuje líh.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné extrakty - kapky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: