Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

GINKGOMA - občerstvená paměť / extrakt 50 ml

Kód: 705
450 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Originální  extrakt Inca Botanica - Ginkgoma / občerstvená paměť se řadí mezi doplňky stravy. Neobsahuje alkohol. Bylinný extrakt Ginkgoma je sestaven na základě pradávných indiánských receptů původního obyvatelstva Amazonie ve složení amazonské byliny Maca a Marco s podpůrnou funkcí evropské byliny Jinan, která harmonicky posilují účinek amazonských bylin. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrakt Inca Botanica - Ginkgoma 50 ml

Vyzkoušejte zařadit do své denní rutiny bylinný extrakt Ginkgoma, který v sobě ukrývá čisté extrakty z jihoamerických bylinek, které doplňuje populární Jinan dvoulaločný. 

Co všechno v extraktu najdete?

  • Maca - vysokohorský bylina, která se řadí k druhům řeřichy. Vyskytuje se v peruánských Andách. Její hlíza byla v dřívějšku běžně využívaná jako součást lidského jídelníčku, dneska představuje hlavně krmivo pro zvířata. Přezdívá se jí peruánský ženšen a má své uplatnění v tradiční etnomedicíně.
  • Marco - rostlinka se vyskytuje hlavně na okrajích tropického deštného pralesa, v Peru a oblastech Karibiku. Kvete zelenými kvítky a je typická svou aromatickou vůní. Používá se v tradičním léčitelství, ale ve formě páry k odhánění hmyzu nebo při vykuřování místnosti k desinfekci. Často se z ní připravují odvary.
  • Jinan dvoulaločný - známý také jako Ginkgo biloba má pozitivní dopad na lidskou paměť a kognitivní schopnosti. Vysoký strom s krásnými a nezaměnitelnými listy přispívá k normální činnosti mozku a podporuje duševní i fyzické zdraví.

Výše uvedená zdravotní tvrzení jsou v souladu se zákonem a jsou povolena.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

S čím kombinovat Ginkgoma:

Bylinný extrakt Ginkgoma je vhodné kombinovat se směsí Bílý kořen, Hořký květ a superpotravinou Maca.

Dávkování:

Před použitím extrakt protřepejte. 

1-7 kapek 2-3x denně.

Nepřekračujte denní dávkování!

Denní dávka obsahuje povolené množství látek Ginkgo biloba. 

Upozornění:

Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení.

Je možná přecitlivělost na obsahové látky.

Není určeno dětem do 3 let.

Před použitím protřepat.

Složení: Maca (Lepidium meyenii-radix), Marco (Ambrosia peruviana-Herba), Jinan (Ginkgo biloba), čištěná voda, glycerol, sorban draselný,  kyselina citronová. Neobsahuje líh.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Extrakty - kapky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg
Obtíže: Poruchy paměti a soustředění

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: