Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

Copaiba / malý zázrak - pryskyřice 25 ml

Kód: 498
150 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Originální pryskyřice Inca Botanica Copaiba - malý zázrak patří mezi doplňky stravy. Přírodní pryskyřice se získává ze stromu rostoucího v amazonském pralese. Domorodí obyvatelé této látce přezdívají jako “balsamo de copaiba”, z čehož vznikl náš název. Pryskyřice se získává šetrným způsobem a už po generace má své široké uplatnění v etnické medicíně. V lahvičce najdete 25 ml pryskyřice.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální pryskyřice Inca Botanica - Copaiba 25 ml

Amazonské tropické deštné lesy jsou pro nás stále trochu zahalené rouškou tajemství. Představují prostředí, které neznáme a působí na nás exoticky. To se však nedá říct o domorodých kmenech, které na jeho území žijí už stovky let. Tamější indiáni své prostředí znají velmi dobře, a mohou tak využívat přírodní bohatství, které prales nabízí.

Jedním z pokladů je i štíhlý amazonský strom Copaifera officinalis, který dorůstá až do výšky 30 metrů. Má nádherně větvenou korunu, která představuje jednu z kosterních dřevin vyššího patra deštného pralesa. Právě tento strom je zdrojem pryskyřice, které se přezdívá “balsamo de copaiba”. Pryskyřici domorodci získávají šetrným navrtáním kmene, které stromu dovoluje dál běžně fungovat. Využívají se také semena z tohoto stromu, lisuje se z nich olej, který se používá v nativním léčitelství.

Ručně šetrně získaná, filtrovaná pryskyřice. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno naším peruánským dodavatelem v provozu s certifikovaným HACCP systémem.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. 

Použití:

Určeno pouze k aromaterapii!

1 max. 2 kapky rozpustit ve vodě, užití výhradně do aromalamp, neužívat vnitřně!

Dávkování:

Doporučená denní dávka je 3-7 g (1-2 čajové lžičky). Prášek rozmíchejte do vody, nebo jiné tekutiny.

Upozornění:

Copaiba nemá schválené léčivé účinky, nejedná se o lék ani o potravinu!

Neobsahuje žádná umělá barviva a konzervační látky.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Složení: 100% Primární pryskyřice / latex ze stromu Copaifera officinalis

Skladování: Skladujte v suchu a teplotě do 25°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Objem: 25 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Superpotraviny a doplňky stravy
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg
Obtíže: Zácpa
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JD Avatar autora | 30.9.2021
Záněty zmizeli, chutná jak dezinfekce, ale pomáhá.