Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

GUARAPUMA - naostřená pozornost / extrakt 50 ml

Kód: 708
450 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Originální  extrakt Inca Botanica - Guarapuma / naostřená pozornost se řadí mezi doplňky stravy. Neobsahuje alkohol. Bylinný extrakt Guarapuma je sestaven na základě pradávných indiánských receptů původního obyvatelstva Amazonie ve složení amazonské byliny Marco, Guarana, Muira Puama a Zelená káva. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrakt Inca Botanica - Guarapuma 50 ml

Máte občas problém s pozorností nebo vám z hlavy vypadnou informace, které byste si rádi zapamatovali? Vyzkoušejte podpořit svou paměť a soustředění pomocí bylinkového extraktu Inca Botanica, který obsahuje množství amazonských bylin tradičně využívaných v etnické medicíně.

Co všechno v extraktu najdete?

  • Marco - rostlinka se vyskytuje hlavně na okrajích tropického deštného pralesa, v Peru a oblastech Karibiku. Kvete zelenými kvítky a je typická svou aromatickou vůní. Používá se v tradičním léčitelství, ale ve formě páry k odhánění hmyzu nebo při vykuřování místnosti k desinfekci. Často se z ní připravují odvary.
  • Guarana - neboli Paulinie nápojná je liánovitá rostlina, která se vyskytuje v divoké Amazonii. Domorodí obyvatelé považují guaranu za posvátnou rostlinu, ve které je ukrytá obrovská síla, kterou mohou použít v boji. Název vychází z indiánského pojmenování a znamená “velký strom lesa”. Zralé plody guarany mají podobu oka a využívají se pro své povzbuzující účinky. Zabraňuje únavě a podporuje energii v těle.
  • Muira Puama - strom původem z Jižní Ameriky. Využívají ho indiáni v tradiční etno medicíně a věří, že jim pomůže k stimulovat libido. Přezdívá se mu také “mocné dřevo” nebo “amazonská viagra”. Používá se zejména jeho kořen.
  • Zelená káva - pod zelenou kávou si nepředstavujte žádný speciální druh. Jedná se o běžná zrnka kávovníku, která ale neprošla žádnou úpravou - pražením. Díky tomu si zachovává složky, které by tepelnou úpravou ztratila.

Výše uvedená zdravotní tvrzení jsou v souladu se zákonem a jsou povolena.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

S čím kombinovat extrakt Guarapuma:

Bylinný extrakt Guarapuma je vhodné kombinovat se směsí směsí Hořký květ a superpotravinou Černá maca.

Dávkování:

Před použitím extrakt protřepejte. 

1-7 kapek 2-3x denně.

Nepřekračujte denní dávkování!

Denní dávka extraktu obsahuje povolenou denní dávku Muira Puama.

Upozornění:

Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení.

Je možná přecitlivělost na obsahové látky.

Není určeno dětem do 3 let.

Před použitím protřepat.

Složení: Marco (Ambrosia peruviana-herba), Guarana (Paullinia cupana- semen), Zelená káva (Coffea arabica-semen), Muira Puama (Ptychopetalum lsacoides-Cortex), čištěná voda, glycerol, sorban draselný a kyselina citronová. Neobsahuje líh.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Extrakty - kapky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg
Obtíže: Poruchy paměti a soustředění

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: