Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

Zelená káva - zdravé probuzení / mletá kávová zrna 150g

Kód: 230
200 Kč
Skladem do 3 dnů
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Originální Zelená káva Inca Botanica - zdravé probuzení je doplněk stravy. Zelená káva se vyznačuje bohatým obsahem cenných fenolů, které jsou velmi důležité pro lidský organismus. Nejcennější z nich je kyselina chlorogenová, kterou běžná káva obsahuje pouze ze 3-6 %. Zelená káva však až 39 %. Díky tomu, že neprošla pražením si uchovává množství antioxidantů. Pije se jako běžná káva. V balení najdete 150 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inca Botanica Zelená káva - zdravé probuzení 150 g

Pojmem zelená káva se označují nepražená a tepelně neupravená zrna běžného kávovníku. Na světě najdeme více jak 100 druhů kávovníků. Jejich původní domovinou je Afrika a Madagaskar. Mezi nejznámější druhy patří kávovník arabský, který se využívá pro výrobu arabiky a kávovník statný, z kterého se vyrábí robusta

Kávovník je nízkorostoucí keř nebo strom. Pěstuje se pro bobule, které mají ve zralém stavu červenou barvu. Poté se suší na sluníčku po dobu až několika týdnů, dokud vnější obaly neprasknou a neuvolní se z nich kávová zrnka. Právě zrna, která se takto získají a dále se nepraží se nazývají zelená káva. Díky tomu, že nepřijdou do styku s vyššími teplotami si dokážou uchovat obsah zdravých látek. Mimo kyselinu chlorogenovou obsahují velké množství antioxidantů.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

S čím kombinovat Zelenou kávu:

Zelenou kávu lze kombinovat se všemi bylinnými čaji, superpotravinami a doplňky stravy

Příprava:

Připravujeme stejně jako kávu praženou.

Upozornění:

Není vhodné pro osoby, které mají vysoký krevní tlak. 

Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám, dětem do 3 let. 

Možná přecitlivělost na obsažené látky.

Není náhradou pestré stravy.

Složení: 100% Brazilská zelená káva 

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Superpotraviny a doplňky stravy
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.2 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DT Avatar autora | 13.3.2019
Beru víc věcí,takže nedokážu ohodnotit
Avatar autora Blanka Čížkovská (Administrátor) 6.11.2020
Děkuji a přeji krásné dny. :)