MARBOS - zaostřeno na paměť / extrakt 50 ml

Kód: 711
450 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Originální extrakt Inca Botanica - Marbos / zaostřeno na paměť se řadí mezi doplňky stravy. Neobsahuje alkohol. Bylinný extrakt Marbos je sestaven na základě pradávných indiánských receptů původního obyvatelstva Amazonie ve složení amazonské byliny Marco a Muira Puama s podpůrnou funkcí byliny Rooibos, které harmonicky posilují účinek amazonských bylin. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrakt Inca Botanica - Marbos 50 ml

V extraktu Inca Botanica Marbos se snoubí jihoamerické bylinky s oblíbenou africkou rostlinou Rooibos. Tamější domorodí obyvatele se dobře vyznají ve svém rostlinném bohatství, a tak i na základě jejich znalostí můžeme v Evropě pořídit nejrůznější bylinné čaje, tablety a extrakty, které jako doplněk stravy pomáhají řešit nejrůznější problémy. Tradiční etnomedicína byla oblíbená před stovkami let a dodnes má spoustu příznivců.

Co všechno v extraktu najdete?

  • Marco - rostlinka má svou domovinu na okrajích deštného pralesa, v oblastech Karibiku a v Peru. Vyznačuje se typickou aromatickou vůní a kvete drobnými zelenými květy.Používá se v tradičním léčitelství, ale ve formě páry k odhánění hmyzu nebo při vykuřování místnosti k desinfekci. Často se z ní připravují odvary.
  • Rooibos - nápoj zvaný rooibos se připravuje z keře jménem čajovec kapský, který roste v Africe. Čaj rooibos patří mezi velmi oblíbené nápoje nejen ve své domovině, ale prakticky po celém světě. Čajovec se vyskytuje pouze na území v Cederbergu v Západním Kapsku. Nápoj z něho připravený má typickou červenou barvu. Roiboos se využívá i v etnomedicíně. Působí jako antioxidant.
  • Muira Puama - strom původem z Jižní Ameriky. Využívají ho indiáni v tradiční etno medicíně a věří, že jim pomůže k stimulovat libido. Přezdívá se mu také “mocné dřevo” nebo “amazonská viagra”. Používá se zejména jeho kořen. Povolené zdravotní tvrzení mu však připisuje pouze antioxidační vlastnosti.

Výše uvedená zdravotní tvrzení jsou v souladu se zákonem a jsou povolena.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku.

S čím kombinovat extrakt Marbos:

Bylinný extrakt Marbos je vhodné kombinovat se všemi superpotravinami, bylinnou směsí Hořký květ.

Dávkování:

Před použitím extrakt protřepejte. 

1-7 kapek 2-3x denně.

Nepřekračujte denní dávkování!

Upozornění:

Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení.

Je možná přecitlivělost na obsahové látky.

Není určeno dětem do 3 let.

Před použitím protřepat.

Složení: Marco (Ambrosia peruviana-Herba), Rooibos (Aspalathus linearit-Folium), Muira Puama (Ptychopetalum lsacoides-Cortex), čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová. Neobsahuje líh. 200 g bylin v 1l roztoku. 

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Extrakty - kapky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: