Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

TAWARILLO - nezčeřené cukrové hladiny / extrakt 50 ml

Kód: 444
450 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Originální extrakt Inca Botanica - Tawarillo / nezčeřené cukrové hladiny se řadí mezi doplňky stravy. Neobsahuje alkohol. Bylinný extrakt Tawarillo je sestaven na základě pradávných indiánských receptů původního obyvatelstva Amazonie ve složení amazonské byliny Tawari amarillo v doprovodu evropské bylinky Borůvka a Bříza, které harmonicky posiluje sílu amazonských bylin. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrakt Inca Botanica - Tawarillo 50 ml

Jižní Amerika skrývá spoustu zajímavých bylin a dřevin, které místní obyvatelé už po staletí používají v tradiční lidové medicíně. Vyzkoušejte, jak si amazonské a peruánské byliny rozumí s těmi evropskými. Jejich kombinací vznikají zajímavé produkty, jako je tomu i u bylinného extraktu Inca Botanica Tawarillo - nezčeřené cukrové hladiny, který pomáhá udržovat normální stav glukózy v těle.

Co všechno v extraktu najdete?

  • Tawari amarillo - vzrostlý strom, který známe pod mnoha názvy, mezi nejvíc populární patří tabebu nebo lapacho. Mezi stromy rodu Tabebuia patří až 200 druhů a pro laika je velmi těžké odlišit je od sebe navzájem. K určení pomáhá jejich barva květu. V tradiční medicíně se využívá hlavně jeho vnitřní lýko.
  • Borůvka - keříky borůvky nejsou u lidí oblíbené pouze pro své sladké fialové plody. Podporuje správný metabolismus cukrů a přispívá k normální činnosti kardiovaskulární soustavy. Podporuje dobrý stav zraku, kloubů a vaziva. 
  • Bříza - blahodárný a velmi prospěšný strom, který je typický svou bílou kůrou. Podporuje normální hladinu cholesterolu v krvi, dobré fungování močových cest a ledvin, napomáhá k pravidelnému vylučování a pročišťování organismu. Přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a vylučování vody z organismu.

Výše uvedená zdravotní tvrzení jsou v souladu se zákonem a jsou povolena.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. 

Dávkování:

Před použitím extrakt protřepejte. 

1-7 kapek 2-3x denně.

Nepřekračujte denní dávkování!

Upozornění:

Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení.

Je možná přecitlivělost na obsahové látky.

Není určeno dětem do 3 let.

Před použitím protřepat.

Složení Tawari amarillo (Cortex), Borůvka (Vaccinium myrtillus-Herba), Bříza (Betula pendula-Folium), čištěná voda, glycerol,  sorban draselný,  kyselina citronová. Neobsahuje líh.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Extrakty - kapky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HM Avatar autora | 26.11.2021
Zatím ano, Jsem spokojená. Beru ho již asi rok a hladina cukru mi sice pomalu, ale klesá. Někdy trochu mám cukr vyšší, ale pak se to vrátí, na menší hodnoty. Děkuji jsem moc ráda, za pana Chobota a jeho spolu pracovníky samozřejmě i Vás. Nemáte v tomto konkurenci. Hanka Molová