Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

VILCAREINA SOFT - vyhánění nezvaných hostí / extrakt 50 ml

Kód: 621
450 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Originální extrakt Inca Botanica - Vilcareina Soft / vyhánění nezvaných hostí se řadí mezi doplňky stravy. Neobsahuje alkohol. Bylinný extrakt Vilcareina Soft je sestaven na základě pradávných indiánských receptů původního obyvatelstva Amazonie ve složení amazonské byliny Vilcacora, Guanabana, Ubos a středomořské bylinky Benedikt. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrakt Inca Botanica - Vilcareina Soft 50 ml

Bylinný extrakt Vilcareina Soft je odlehčenější verzí extraktu Vilcareina Forte, který také najdete v naší nabídce. Obsahuje čtveřici bylin, které se běžně využívají v etnické medicíně a pro své účinky jsou vysoce ceněné mezi tamějšími domorodými obyvateli.

Co všechno v extraktu najdete?

  • Vilcacora - setkat se s ní můžete i pod názvy Kočičí dráp nebo Uńa de Gato. Takto ji pojmenovali domorodci, protože díky svým zahnutým trnům připomíná kočičí drápky. Dřevina podobná liáně je využívá k tomu, aby se v džungli dokázala vyšplhat ke slunci, a to až do výšky 30 metrů. Je oblíbená v etnomedicíně hlavně pro své schopnosti příznivě ovlivňovat kloubní aparát a posilovat imunitní systém.
  • Ubos - keř známý také jako Španělská švestka či Mombín žlutý. Plodí žlutoroanžové plody, které rostou v trsech a slouží jako potrava místní fauně. Domorodí indiáni využívají z rostliny hlavně kůru.
  • Guanabána - stromek nízké výšky, ale mnohých schopností, oblíbený v tradiční etnomedicíně. Nese velké šťavnaté plody o rozměru až 25 cm, které běžně seženete na jihoamerických trzích. V Evropě se s nimi nesetkáte, protože jsou velmi náročné na převoz. Využít rostlinu u nás ale můžete v podobě čajů či extraktů.
  • Benedikt - nese i název hořký bodlák, který odkazuje na jeho vzhled. Jedná se o jednoletou bylinu, která může dorůst až do výšky 60 cm. Jeho listy jsou bodlinaté a kvete výrazně žlutým květem. Miluje slunná stanoviště a kvalitní půdu plnou živin. Svou slávu si vydobil už ve středověku, protože dle legendy o Karlu Velikém to byl právě on, kdo pomohl zachránit armádu před morem. Bylinka Benedikt také napomáhá dobrému trávení.

Výše uvedená zdravotní tvrzení jsou v souladu se zákonem a jsou povolena.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. 

Dávkování:

Před použitím extrakt protřepejte. 

Doporučujeme u užívání produktu Vilcareina začít s jemnější verzí -  Vilcareinou Soft. U citlivějších organismů může být reakce na tento prostředek výrazná (tzv. Herxheimerova reakce - viz Wikipedia), a je dobré tuto reakci co nejvíc oslabit, tedy začít s jemnější verzí. Až při dobrém snášení tohoto silného prostředku je možné pak přikročit k užívání silnější verze - Vilcareina Forte.

Nepřekračujte denní dávkování!

Upozornění:

Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení.

Je možná přecitlivělost na obsahové látky.

Není určeno dětem do 3 let.

Před použitím protřepat.

Složení: Vilcacora (Uncaria tomentosa - Cortex) , Guanabana (Annona muricata L.-Folium), Ubos (Spondias mombin L-Cortex.), Benedikt (Cnicus benedictus- Herba, čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová. Neobsahuje líh.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Extrakty - kapky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PH Avatar autora | 21.9.2020
Vše došlo v pořádku a rychle
Avatar autora Blanka Čížkovská (Administrátor) 6.11.2020
Děkuji a přeji krásné dny. :)