Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

Jergon Sacha extrakt v tabletách /100 tbl.

Kód: 5172
580 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Bylinné kapsle Jergon Sacha jsou doplněk stravy. Rostlina nesoucí název Jergon Sacha se vyskytuje v tropickém deštném pralese Amazonie. Pro domorodé obyvatele je velmi důležitá, protože s její pomocí léčí kousnutí pavouků i hadů, kterými se to v džungli jen hemží. Má nezastupitelnou roli v domorodé etnomedicíně. V balení najdete 100 tablet.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinné tablety Jergon Sacha 100 tbl.

V amazonské džungli najdete obrovské množství rostlin, které tamější obyvatelé žijící v pralese po generace velmi dobře prozkoumali. Vybrali si z nich takové, které jsou nejen dobré na talíři, ale umí i pomoci v oblasti zdraví. Etnomedicína je v těchto místech velmi silná, protože často představuje jedinou možnost, jak bojovat se zdravotními obtížemi. Indiáni si své znalosti nenechávají pro sebe, a tak můžeme i my v Evropě čerpat z jejich moudrosti, a hlavně prémiových surovin, které lze v džungli či v horách najít. Mezi tyto významné rostliny patří i Jergon Sacha.

Stromek Jergon Sacha najdeme v tropických lesích Jižní Ameriky. Dorůstá výšky 4 metrů, má silný stromek podobný kmenu stromu a jeden obrovský, výrazně členitý list. Kůra této byliny připomíná hada. Rostlina plodí plody, které jsou velmi dobré a setkat se s nimi můžete v jihoamerické kuchyni. Domorodí obyvatelé si nicméně rostliny cení hlavně pro jiné schopnosti - mohutný hlíznatý kořen využívají jako protijed při hadím, pavoučím nebo hmyzím kousnutím. Rostlině se zde přisuzují až magické schopnosti. Z hlízy se vyrábí extrakty a prášek, který si můžete dopřát i vy - v podobě kapslí.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. 

Dávkování:

Doporučená denní dávka 3 x 1 tableta, při vyšší hmotnosti (u mužů) je možné až 4 tablety denně, zapít dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte denní dávkování.

Upozornění:

Nedoporučuje se osobám s poruchou metabolismu šťavelanů.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Nenahrazuje pestrou stravu.

Složení: 100% Jergon sacha (Dracontium loretense), stearan hořečnatý, hydroxypropyl methylcelulóza, mikrokrystalická celulóza.

Množství: 100tablet po 600mg

Země původu: Peru

Vyrobeno v ČR

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: