CABACHIOTE - stop pískání v uších / extrakt 50 ml

Kód: 750
450 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Originální  extrakt Inca Botanica - Cabachiote / stop pískání v uších se řadí mezi doplňky stravy. Neobsahuje alkohol. Bylinný extrakt Cabachiote je sestaven na základě pradávných indiánských receptů původního obyvatelstva Amazonie ve složení amazonské byliny Achiote s podpůrnou funkcí evropských bylin řebříček a přeslička rolní, které harmonicky posilují účinek amazonských bylin. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrakt Inca Botanica - Cabachiote 50 ml

Hlubiny amazonského pralesa pro většinu z nás stále představují tajemné a málo probádané oblasti, ve kterých se vyskytují všemožné rostliny i živočichové. Tamější obyvatelé však své prostředí znají velmi dobře, a tak díky jejich znalostem a moderní vědě můžeme i my v Evropě těžit z bohatých darů pralesa. V kombinaci s evropskými bylinami vznikl i tento bylinný extrakt, který napomáhá mimo jiné k lepšímu stavu uší.

Co všechno v extraktu najdete?

  • Achiote - keř rostoucí v oblasti Jižní Ameriky. Dosahuje výšky až 10 m. Nejznámější je díky svým semenům, které se používají jako barvivo do pokrmů, pro barvení látek nebo pro tvorbu pasty k malování na tělo. Achiote plodí červené plody. V etnomedicíně s využívají hlavně jeho listy.
  • Řebříček - rostlinka běžně se vyskytující v našich lukách. Je typický svými kopinatými listy a bílými kvítky. Latinský název Achiella poukazuje na bájného řeckého hrdinu Achilla, který dle pověstí ošetřoval své rány z Trojské války právě pomocí žebříčku. Řebříček podporuje normální činnost cévní soustavy a pomáhá regulovat cholesterol v těle.
  • Přeslička rolní - vytrvalá bylina dorůstající výšky až 70 cm. Při sběru hrozí záměna s jedovatou přesličkou bahenní. Přeslička podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému a vylučovací soustavy.

Výše uvedená zdravotní tvrzení jsou v souladu se zákonem a jsou povolena.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. 

S čím kombinovat extrakt Cabachiote:

Bylinný extrakt Achiotela je vhodné kombinovat s bylinnou směsí Červený plod, Písečný květ, Peruánský laskavec a extraktem Espimorado.

Dávkování:

Před použitím extrakt protřepejte. 

1-7 kapek 2-3x denně.

Nepřekračujte denní dávkování!

Upozornění:

Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení.

Je možná přecitlivělost na obsahové látky.

Není určeno dětem do 3 let.

Před použitím protřepat.

Složení: Achiote (Bixa orellana - Fluidum), Řebříček (Achillea millefolium - Herba), Přeslička rolní (Equisetum arvense - Herba), čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová. Neobsahuje líh.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Extrakty - kapky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IN Avatar autora | 8.1.2023
Mimořádná spokojenost
5
VH Avatar autora | 27.12.2022
Začínám s léčbou, zatím žádné zlepšení.
5
ZD Avatar autora | 23.5.2022
začínám s léčbou, je to o něco lepší
5
RZ Avatar autora | 18.5.2021
Užívám asi 10 dní a úleva u mne přišla již v prvních dnech. Tinnitus minimálně redukuje. Myslím, že síla a první zaznamenání účinku je velmi individuální. Byl bych rád, kdyby tinnitus zmizel úplně, ale i nyní je to o dost lepší. :)
5
HH Avatar autora | 29.12.2020
Manžel zatím úlevu nepociťuje, kapky užívá zatím zatím 10 dní,