PYROPURINO - jedy z těla ven / bylinný extrakt 50 ml

Kód: 726
Novinka Tip
450 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.10.2022

Originální bylinný extrakt Inca Botanica - Pyropurino / jedy z těla ven se řadí mezi doplňky stravy. Neobsahuje alkohol. Bylinný extrakt Pyropurino je sestaven na základě pradávných indiánských receptů původního obyvatelstva Amazonie ve složení amazonské byliny Hercampuri v doprovodu evropské bylinky Pýr, který harmonicky posiluje sílu amazonských bylin. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinný extrakt Inca Botanica - Pyropurino 50 ml

Vyzkoušejte, jak skvěle si rozumí amazonské bylinky z Jižní Ameriky ve spojení s evropskými bylinami v podobě extraktu Inca Botanica Pyropurino - jedy z těla ven. Vznikl na základě původních receptur jihoamerických indiánů, kteří dávno před námi objevili sílu a kouzlo svého rostlinného bohatství. Pomůže vám k detoxikaci organismu.

Co všechno v extraktu najdete?

  • Hercampuri - rostlina Hercampuri roste ve vyšších oblastech jihoamerických And. Patří mezi hořečky, proto odvary z ní mají velmi hořkou chuť. Používá se tradičně v lidové etnomedicíně. V indiánském jazyce znamená Hercampuri “toho, který kráčí” a metaforicky připomíná bylinkáře, kteří v dřívějších dobách chodili od vesnice k vesnici, aby svými znalostmi pomáhali místním lidem.
  • Pýr - odolný plevel, kterého se velmi těžko zbavuje má i své výhody, patří mezi léčivé byliny. Pýr se využívá pro detoxikaci a normální činnost ledvin. Má příznivý vliv na vylučování vody z organismu. Podporuje pročištění oběhové soustavy a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti.

Výše uvedená zdravotní tvrzení jsou v souladu se zákonem a jsou povolena.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

S čím kombinovat extrakt Pyropurino:

Bylinný extrakt Pyropurino je vhodné kombinovat se všemi superpotravinami, bylinnou směsí Modrý květ, Fialový květ a tinkturou Hercampurino.

Dávkování:

Před použitím extrakt protřepejte. 

1-7 kapek 2-3x denně.

Nepřekračujte denní dávkování!

Upozornění:

Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení.

Je možná přecitlivělost na obsahové látky.

Není určeno dětem do 3 let.

Před použitím protřepat.

Složení: Hercampuri (Gentianella alborosea-herba), Pýr (Elytrigia repens-rhizoma), čištěná voda, glycerol,  sorban draselný,  kyselina citronová, 200 g bylin v 1l roztoku. Neobsahuje líh.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné extrakty - kapky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg
Obtíže: Hubnutí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: