Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

HINOCAIGA - sbohem tuková zátěži / extrakt 50 ml

Kód: 690
450 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Originální extrakt Inca Botanica - Hinocaiga / sbohem tuková zátěži se řadí mezi doplňky stravy. Neobsahuje alkohol. Bylinný extrakt Hinocaiga je sestaven na základě pradávných indiánských receptů původního obyvatelstva Amazonie ve složení amazonské byliny Hercampuri  a Caigua s podpůrnou funkcí evropských bylin Fenykl a Pelyněk, které harmonicky posilují účinek amazonských bylin. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrakt Inca Botanica - Hinocaiga 50 ml

V amazonské džungli a jihoamerických andách se skrývá spousta zajímavých rostlin, o které bychom se rozhodně měli zajímat. Domorodí obyvatele množství z nich využívají v tradičním léčitelství a díky jejich znalostem můžeme i my v Evropě a Česku vyzkoušet nejrůznější čaje a extrakty. Jihoamerické bylinky často skvěle fungují v kombinaci s těmi evropskými, jako je tomu i v případě extraktu Inca Botanica Hinocaiga - sbohem tuková zátěži.

Co všechno v extraktu najdete?

  • Hercampuri - bylinka, která patří mezi hořečky a je tedy chuťově výrazně hořká. Roste vysoko v peruánských andách, kde se sbírá výhradně ručně. V jazyce indiánů znamená “toho, který kráčí”, a připomíná tak dávné bylinkáře, kteří chodili od vesnici k vesnici a pomáhali lidem. Využívá se tradičně v etnomedicíně a byla oblíbená už v době Inků.
  • Caigua - v našem kraji nejznámější pod jménem Ačokča. Oblíbená rostlinka zahrádkářů, kteří ji pěstují pro zajímavé plody. Ačokča dává paprikookurkové plody, které jsou výborné do salátů a využívají se k jídlu i ve své domovině - Jižní Americe. Je to jednoletá bylina révového typu. Mimo zpestření salátů se využívá i v oblasti tradiční etnomedicíny.
  • Fenykl - víceletá rostlina, která roste divoce ve Středomoří. Můžete spotřebovat prakticky každou část rostliny, například jeho semínka se využívají pro dresinky a marmelády, používají se i jako koření. Fenykl samotný se peče nebo přidává do salátů. Vyrábí se z něho i odvar. Fenykl má detoxikační účinky, podporuje vylučování moči a normální trávení.
  • Pelyněk - hořký pelyňkový čaj bývá běžnou součástí každé domácí lékárničky. Pelyněk podporuje normální funkci ledvin a prostaty a přispívá k dobrému trávení.

Výše uvedená zdravotní tvrzení jsou v souladu se zákonem a jsou povolena.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. 

S čím kombinovat extrakt Hinocaiga:

Bylinný extrakt Hinocaiga je vhodné kombinovat s Aguaje, bylinnou směsí Modrý květ, a Modré maté.

Dávkování:

Před použitím extrakt protřepejte. 

1-7 kapek 2-3x denně.

Nepřekračujte denní dávkování!

Upozornění:

Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení.

Je možná přecitlivělost na obsahové látky.

Není určeno dětem do 3 let.

Před použitím protřepat.

Složení: Hercampuri (Gentianella alborosea-Herba), Caigua (Cyclanthera pedata-fructus), Fenykl (Foeniculum vulgare-fructus) , Pelyněk (Artemisia vulgaris-herba), čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová. Neobsahuje líh.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Extrakty - kapky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg
Obtíže: Hubnutí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: