Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

PACHAMAMA / 22 posvátných bylin z Amazonie 40ml

Kód: 1217
350 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Originální bylinná esence Inca Botanica Pachamama / 22 posvátných bylin z Amazonie je vonná esence, kterou můžete využít v oblasti aromaterapie, do vonných lamp nebo při nejrůznějších obřadech a meditacích, jak je tomu zvykem u amazonských šamanů. Speciální směs 22 esencí nejrůznějších květin podle pravého receptu amazonských šamanů vám přinese neopakovatelný zážitek. V lahvičce najdete 40 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální vonná esence Inca Botanica Pachamama - 40 ml

Lidová a etnická medicína se neskládá pouze z bylinných čajů a extraktů. Mezi šamany a lidovými léčiteli se běžně využívá také aromaterapie a nejrůznější rituály, které se provádí s pomocí všemožných vonných esencí a silic získaných z květů, dřeva či ovoce. Mezi takové patří i Inca Botanica Pachamama.

Tato vonná esence se skládá z 22 posvátných bylin, které pečlivě vybrali amazonští šamani pro své magické rituály. Silice z květin se v této kombinaci využívají podobně jako “svěcenou vodu” naši kněží v kostelech. Má se za to, že Pachama odhání těžké a negativní vibrace, čistí biopole a prostory, její oběť např. v aromalampě vede k naklonění si dobrých duchů, přináší do života štěstí a ochranu uživatelům.

Co je na tom pravdy se můžete přesvědčit sami prostřednictvím této speciální esence, která vám v každém případě navodí doma příjemnou a útulnou atmosféru.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

S čím kombinovat esenci Inca Botanica Pachamama:

Bylinnou esenci Pachamama doporučujeme kombinovat všemi bylinnými čaji, superpotravinami a doplňky stravy

Použití:

Lze použít do aromalamp, pomocí rozprašovače ji můžete stříkat v místnostech apod.

Upozornění:

Skladování: Skladujte v suchu a teplotě do 25°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Objem: 40 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.05 kg
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PK Avatar autora | 17.5.2021
Spokojenost
5
ZH Avatar autora | 4.5.2020
Luxus
Avatar autora Blanka Čížkovská (Administrátor) 6.11.2020
Děkuji a přeji krásné dny. :)
5
DG Avatar autora | 20.3.2020
Pacha mama me okouzlila prijemnou vuni a okamzite pusobici energii, kterou pocituji na sve aure, cienergetickem poli❤️????
Avatar autora Blanka Čížkovská (Administrátor) 6.11.2020
Děkuji a přeji krásné dny. :)
5
SN Avatar autora | 19.3.2020
Naprosto unikátní , nádherná vůně.
Avatar autora Blanka Čížkovská (Administrátor) 6.11.2020
Děkuji a přeji krásné dny. :)