Aguaje - krása pro ženské tvary / mletý prášek 90g

Kód: 501
200 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.11.2022
Originální mletý prášek Inca Botanica Aguaje - krása pro ženské tvary se řadí mezi doplňky stravy. Aguaje, jiným jménem také Mauricie převislá má podobu nádherné palmy. Vyskytuje se v blízkosti jihoamerických řek a nese si krásnou přezdívku “strom života”. Její krásné tvary indiáni připodobňují k ženské postavě. Nejen proto je Aguaje dřevina, která přináší v oblasti tradiční etnomedicíny prospěch hlavně ženám. V balení najdete 111 g prášku.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mletý prášek Inca Botanica - Aguaje 90 g

Amazonie překypuje životem. Najdete tu nejen obrovské množství zvířat, ale také tisíce druhů rostlin. Domorodí obyvatelé velmi dobře znají své prostředí, a protože v pralese není lékařská péče zrovna dobře dostupná, naučili se množství rostlin využívat v etnomedicíně. Mezi ně patří i Aguaje, Mauricie převislá, která patří mezi jednu z nejkrásnějších palem na světě. Indiáni se naučili pěstovat ji v blízkosti svých osad, protože k ní mají hlubokou úctu. Navíc je domovem spousty amazonských ptáků.

Když se sklízí šťavnaté plody, znamená to událost pro celou vesnici. Muži šplhají až do 35 m vysoko umístěné koruny, odkud zralé kusy shazují. Ženy a děti je pak sbírají a třídí. Z plodů se vyrábějí lahodné marmelády, džusy i fermentovaná vína. V oblasti etnomedicíny se využívají hlavně díky velkému množství fytoestrogenů, což jsou látky podobné ženským hormonů. Proto se doporučují výrobky z Aguaje hlavně ženám.

Pro výrobu prášku byly použité šetrné sklizené, ručně přebrané, sušené a mleté plody. Garantujeme vysokou kvalitu a přesnost botanického druhu. Plody jsou zpracované naším peruánským dodavatelem v provozu s certifikovaným HACCP systémem.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

Použití a dávkování:

Dospělí 2x 1 lžíci (2x 5 g) denně. Lze přimíchat do jogurtů, smoothie, müsli, pudinků nebo smísit s vodou, mlékem.

Upozornění:

Plody palmy aguaje nejsou vhodné pro ty, kteří prodělali nebo mají nádorové onemocnění nebo onemocnění způsobená degenerací buněk.

Nedoporučujeme užívat ve velkém množství mužům, kvůli obsahu látek velmi podobným ženským hormonům.

Možná přecitlivělost na obsažené látky.

Není náhradou pestré stravy ani předepsané medikace.

Skladujte v suchu a teplotě do 25°C.

Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Složení: 100% Mauritia flexuosa - Fructus.

Skladování: Skladujte v suchu a teplotě do 25°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Obsah: 90 g

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Super potraviny a doplňky stravy
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.2 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MH Avatar autora | 18.2.2022
Zatím používám krátkou dobu, nemohu hodnotit
5
JP Avatar autora | 12.11.2019
Používám denně společně s lucumou , cítím se výborně, jsem moc vděčná za tyto produkty.
Avatar autora Blanka Čížkovská (Administrátor) 6.11.2020
Děkuji a přeji krásné dny. :)