ACHIOTELA - prostatikův klid / bylinný extrakt 50 ml

Kód: 687
450 Kč
Skladem (> 5 ks)

Originální bylinný extrakt Inca Botanica - Achiotela / prostatikův klid se řadí mezi doplňky stravy. Neobsahuje alkohol. Bylinný extrakt Achiotela je sestaven na základě pradávných indiánských receptů původního obyvatelstva Amazonie ve složení amazonské byliny Achiote s podpůrnou funkcí evropských bylin kotvičník a vrbka úzkolistá, které harmonicky posilují účinek amazonských bylin. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinný extrakt Inca Botanica - Achiotela 50 ml

V amazonských oblastech Jižní Ameriky se nachází spousta pokladů v podobě nejrůznějších bylin, keřů a stromů, které nám, Evropanům, stále připadají tajemné a neznámé. Domorodí obyvatelé však své prostřední znají skvěle, a dobře vědí, jak své rostlinné dědictví využívat. Na základě jejich znalostí vznikl i bylinný extrakt Inca Botanica Achiotela - prostatikův klid, který má blahodárné účinky i díky přispění našich evropských bylinek.

Co všechno v extraktu najdete?

  • Achiote - keř rostoucí v oblasti Jižní Ameriky. Dosahuje výšky až 10 m. Nejznámější je díky svým semenům, které se používají jako barvivo do pokrmů, pro obarvení látek nebo pro tvorbu pasty k malování na tělo. Achiote plodí červené plody. V etnomedicíně s využívají hlavně jeho listy.
  • Kotvičník - rostlinka známá pro svůj pozitivní vliv na pohlavní orgány a hormonální aktivitu. Kvete žlutými kvítky.
  • Vrbka úzkolistá - vytrvalá bylina dorůstající výšky až 1 m. Kvete výraznými fialovými květy a potkáte ji nejčastěji na okrajích lesů.

Výše uvedená zdravotní tvrzení jsou v souladu se zákonem a jsou povolena.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

S čím kombinovat extrakt Achiotela:

Bylinný extrakt Achiotela je vhodné kombinovat se směsí Červený plod, s olejem Sacha Inchi, případně i Camu camu.

Dávkování:

Před použitím extrakt protřepejte. 

1-7 kapek 2-3x denně.

Nepřekračujte denní dávkování!

Upozornění:

Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení.

Je možná přecitlivělost na obsahové látky.

Není určeno dětem do 3 let.

Před použitím protřepat.

Složení: Achiote (Bixa orellana-folium), Kotvičník (Tribulus terrestris-herba), Vrbka úzkolistá (Epilobium angustifolium-herba), voda, sorban draselný, benzoan sodný a kyselina citronová. Neobsahuje líh.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné extrakty
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.05 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PB Avatar autora | 20.1.2021
Užívám ho krátce, takže ho můžu hodnotit později,