MACACHIOTE - muž v plné síle / bylinný extrakt 50 ml

Kód: 633
450 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.10.2022

Originální bylinný extrakt Inca Botanica - Macachiote / muž v plné síle se řadí mezi doplňky stravy. Neobsahuje alkohol. Bylinný extrakt Macachiote je sestaven na základě pradávných indiánských receptů původního obyvatelstva Amazonie ve složení amazonské byliny Maca, Achiote a Kotvičník. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinný extrakt Inca Botanica - Macachiote 50 ml

Objevte poklady tajemné Amazonie a Peruánských And v podobě extraktu Inca Botanica Macachiote - muž v plné síle. Obsahuje směs čistých extraktů z jihoamerických bylinek, které si oblíbili domorodí obyvatelé už před stovkami let. Vyzkoušejte sami jeho sílu. Tento extrakt je ideálním dárkem pro muže.

Co všechno v extraktu najdete?

  • Maca - rostlina přezdívaná také jako peruánský ženšen se vyskytuje ve vysokých oblastech jihoamerických And až ve výšce 5 000 m.n.m. Znali ji už staří Inkové, kteří ji zařazovali běžně do svého jídelníčku. Z macy peruánské jsou cenné hlavně kořenové bulvy, které se často suší a melou na prášek. Maca má více druhů, nejznámější je černá, červená a žlutá.
  • Achiote - keř dorůstající výšky až 10 metrů. Vyskytuje se v oblasti Amazonie v Jižní Americe. Je populární pro svá semena, která se využívají jako barvivo při přípravě pokrmů, pro barvení látek i přípravu rituálních maleb na tělo. Achiote má červené plody, pro účely etnomedicíny se však nejčastěji využívají jeho listy.
  • Kotvičník - Kotvičník zemní je bylinka dorůstající výšky do 50 cm. Má výrazné žluté kvítky. Využívá se v oblasti tradiční etnomedicíny nejen v Jižní Americe, ale také v Číně a Asii. Roste prakticky po celém světě. Má blahodárný vliv na hormonální aktivitu a pohlavní orgány.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

S čím kombinovat extrakt Macachiote:

Bylinný extrakt Macachiote je vhodné kombinovat s bylinnou směsí Červený plod ( max.1-2 šálky denně ), superpotravinami.

Dávkování:

Před použitím extrakt protřepejte. 

1-7 kapek 2-3x denně.

Nepřekračujte denní dávkování!

Upozornění:

Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení.

Je možná přecitlivělost na obsahové látky.

Není určeno dětem do 3 let.

Před použitím protřepat.

Složení: Maca (Lepidium meyenii-radix) Achiote (Bixaorellana-folium) Kotvičník (Tribulus terrestris-herba), čištěná voda, glycerol,  sorban draselný, kyselina citronová. Neobsahuje líh.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné extrakty - kapky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg
Obtíže: Problémy s prostatou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: