MARCOREGANO - sbohem milá deprese / bylinný extrakt 50 ml

Kód: 663
450 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.10.2022

Originální bylinný extrakt Inca Botanica - Marcoregano / sbohem milá deprese se řadí mezi doplňky stravy. Neobsahuje alkohol. Bylinný extrakt Marcoregano je sestaven na základě pradávných indiánských receptů původního obyvatelstva Amazonie ve složení amazonské byliny Marco s podpůrnou funkcí evropské byliny Dobromysl, která harmonicky posilují účinek amazonských bylin. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinný extrakt Inca Botanica - Marcoregano 50 ml

Deprese patří mezi jednu z nejzávažnějších civilizačních chorob. Ve zrychleném světě každému občas dojdou síly, což se může projevit právě tímto psychickým onemocněním. Jeho léčba je složitá, ale mimo prášky můžete vyzkoušet i poklady z přírodní lékárny, které mají spoustu příznivých účinků. Možnost představuje také bylinný extrakt Inca Botanica Marcoregano, který obsahuje amazonské i evropské bylinky.

Co všechno v extraktu najdete?

  • Marco - rostlina s domovinou v okrajových částech tropických pralesů, v oblasti Karibiku a v Peru. Má typickou vůni, ale poznáte ji i podle drobných zelených květů. Využívá se v tradiční etnomedicíně i pro odhánění otravného tropického hmyzu nebo jako vykuřovadlo k dezinfekci místností.
  • Dobromysl - bylina z čeledi hluchavkovitých kvete fialovými kvítky. Využívá se i jako koření. Patří mezi tzv. svatojánské byliny, kterým se od nepaměti přisuzovala magická moc. Dobromysl podporuje duševní výkon a má příznivé účinky na spánek. Podporuje také nervové impulsy pro přenos a svalovou kontrakci a má blahodárný vliv na normální činnost kardiovaskulárního systému. Pro přírodní medicínu se využívá hlavně její nať.

Výše uvedená zdravotní tvrzení jsou v souladu se zákonem a jsou povolena.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. Ač jsou některé z nich podloženy vědeckými výzkumy, užívají se stovky let a pomohly velké spoustě lidí. Nejsou však registrované farmaceutickou firmou jako lék. Bližší informace o nich ale najdete v našem herbáři www.bylinkyzamazonie-herbar.cz 

S čím kombinovat extrakt Marcoregano:

Bylinný extrakt Marcomero je vhodné kombinovat s bylinnou směsí Bílý kořen, s olejem Sacha Inchi a bylinným extraktem Marcomero.

Dávkování:

Před použitím extrakt protřepejte. 

1-7 kapek 2-3x denně.

Nepřekračujte denní dávkování!

Upozornění:

U citlivých osob může vyvolat alergickou reakcí (suspektní obsah polyinů).

Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení.

Je možná přecitlivělost na obsahové látky.

Není určeno dětem do 3 let.

Před použitím protřepat.

Složení: Marco (Ambrosia peruviana-herba), Dobromysl (Origanum vulgare-herba), čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová. V 1l roztoku je 200 g bylin. Neobsahuje líh.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné extrakty - kapky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JS Avatar autora | 20.1.2021
výborný