Od 4.7. - 31.8. 22 má TELEFONICKÁ PORADNA DOVOLENOU, v případě dotazů pište, prosím, na mail: INFO@BYLINKYZAMAZONIE.CZ. Děkuji za pochopení. Blanka Čížkovská

Bioinformační přípravky

Bioinformační přípravky účinkují v lidském organismu dvojím způsobem. Přírodní látky v nich obsažené působí přímo na tělesné orgány, zatímco bioinformace principem biorezonance ovlivňují řídící centra v mozku. Díky tomu se zesiluje léčebný účinek přítomných rostlin. 

 

Bioinformační přípravky souvisí s bioinformační medicínou, kterou můžeme charakterizovat jako směsici alternativní a přírodní medicíny, která je silně ovlivněna tradiční čínskou medicínou. Ta uvádí, že tělesné systémy a místa na těle souvisí s určitými nemocemi. Podle čínské medicíny v lidském těle proudí energie po soustavě drah, které se nazývají meridiány. Těmito vnitřními dráhami jde energie od orgánu k orgánu. Vnitřním drahám pak odpovídají dráhy vnější, které vedou kůží a díky tomu může organismus prakticky komunikovat s vnějším světem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení