Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

Bioinformační přípravky

Bioinformační přípravky účinkují v lidském organismu dvojím způsobem. Přírodní látky v nich obsažené působí přímo na tělesné orgány, zatímco bioinformace principem biorezonance ovlivňují řídící centra v mozku. Díky tomu se zesiluje léčebný účinek přítomných rostlin. 

 

Bioinformační přípravky souvisí s bioinformační medicínou, kterou můžeme charakterizovat jako směsici alternativní a přírodní medicíny, která je silně ovlivněna tradiční čínskou medicínou. Ta uvádí, že tělesné systémy a místa na těle souvisí s určitými nemocemi. Podle čínské medicíny v lidském těle proudí energie po soustavě drah, které se nazývají meridiány. Těmito vnitřními dráhami jde energie od orgánu k orgánu. Vnitřním drahám pak odpovídají dráhy vnější, které vedou kůží a díky tomu může organismus prakticky komunikovat s vnějším světem.