Od 4.7. - 31.8. 22 má TELEFONICKÁ PORADNA DOVOLENOU, v případě dotazů pište, prosím, na mail: INFO@BYLINKYZAMAZONIE.CZ. Děkuji za pochopení. Blanka Čížkovská

Doplněk stravy

Doplněk stravy se vyznačuje vysokým obsahem vitamínů, minerálů nebo jiných blahodárných látek. Je potravinou, ale neslouží jako náhrada pestré stravy.

 

Doplněk stravy na rozdíl od léků není určený k léčení chorob nebo jiných zdravotních problémů. Tyto produkty jsou vyrobené tak, aby pomáhaly doplnit chybějící vitamíny, minerály a další látky v běžné stravě a přispěly tak k rovnováze a dobrému fungování organismu. Doplňky stravy podléhají přísným zákonům a regulacím, které je nepovolují označovat za léky, často také není možné uvádět různé zdravotní účinky, ač jsou podloženy studiemi nebo jejich sílu mohou doložit staleté zkušenosti např. indiánských kmenů. Zdravotní účinky u nás se řídí směrnicí Evropské unie, u každé byliny je proto možné uvádět jen povolené účinky, které jsou schválené. To je důvod, proč na našem e-shopu bohužel nenajdete spoustu zajímavých informací. Mezi nejznámější doplňky stravy patří různé bylinné čaje, bylinné extrakty, tablety, sirupy a další. Doplňky stravy samozřejmě nemusí být pouze přírodního původu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení