Betaglukan

Betaglukan je komplexní přírodní polysacharid, který podporuje imunitní reakci v těle a brání tak organismus před bakteriemi. Věda se mu podrobně začala věnovat ve 20. století.

 

Podporovat přirozenou obranyschopnost je jedním z nejlepších prevencí proti nemocem. Obracet se nemusíte jen na umělé vitamíny, pomoci vám může vhodná strava i mnoho přírodních látek, mezi které patří také betaglukany. Najdete je například v ovsu a ječmenu, ale také u mnoha hub, kvasinek nebo v mořských řasách. Jejich fungování podpoříte současnou konzumací Vitaminu C a resveratrolem (přírodní antioxidant, který se nachází v některých rostlinách). Betaglukany jsou stále předmětem zkoumání, protože se jimi věda začala zabývat teprve ve 20. století. Jisté však je, že mají blahodárný vliv na imunitní systém. U nás na e-shopu je můžete pořídit v podobě medu, který je obohacený o betaglukany z hlívy ústřičné.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení