Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

Betaglukan

Betaglukan je komplexní přírodní polysacharid, který podporuje imunitní reakci v těle a brání tak organismus před bakteriemi. Věda se mu podrobně začala věnovat ve 20. století.

 

Podporovat přirozenou obranyschopnost je jedním z nejlepších prevencí proti nemocem. Obracet se nemusíte jen na umělé vitamíny, pomoci vám může vhodná strava i mnoho přírodních látek, mezi které patří také betaglukany. Najdete je například v ovsu a ječmenu, ale také u mnoha hub, kvasinek nebo v mořských řasách. Jejich fungování podpoříte současnou konzumací Vitaminu C a resveratrolem (přírodní antioxidant, který se nachází v některých rostlinách). Betaglukany jsou stále předmětem zkoumání, protože se jimi věda začala zabývat teprve ve 20. století. Jisté však je, že mají blahodárný vliv na imunitní systém. U nás na e-shopu je můžete pořídit v podobě medu, který je obohacený o betaglukany z hlívy ústřičné.