Bylinné kapsle

Bylinné kapsle a tablety jsou častým doplňkem stravy. Vyrábějí se primárně ze želatiny a obsahují extrakt nebo sušený prášek z rozličných bylin. Existují i vegetariánské varianty.

 

Ne každý rád pije bylinné čaje nebo sirupy. Pokud ale člověk chce čerpat benefity z přírodní lékárny, nějakým způsobem do sebe bylinky vpravit musí. Od toho jsou tu bylinné tablety, které stačí několikrát denně zapít vodou a je to. Jsou vhodné pro všechny, kdo nemají čas na přípravu čaje nebo jim byliny nechutnají. Některé jsou velmi hořké či mají zvláštní vůni a člověk si na ně musí zvyknout.

Bylinné tablety bývají vyrobené ze sušených bylinek, které jsou ztlačené do pilulky. Ještě častěji se však setkáte s bylinnými kapslemi. Tvoří je želatinové pouzdro (často i z vegetariánské želatiny), které je naplněné buďto sušeným práškem z umleté bylinky nebo tekutým bylinným extraktem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení