Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

Diochi

Česká firma Diochi vyrábí doplňky stravy, které využívají jihoamerické a české byliny a harmonizují organismus. Na trhu existuje od roku 2003.

 

Společnost Diochi vyrábí bylinné a přírodní bioinformační přípravky (působící přímo na tělesné orgány i řídící centra v mozku), které pomáhají lidem od nejrůznějších zdravotních obtíží a působí také jako prevence. Pro své výrobky využívají české bylinky a bylinky z Jižní Ameriky, které pocházejí z nejčistších horských a pralesních oblastí. Najdete u nich bylinné čaje, kapky, tablety, krémy, masti a další. Celkově propagují zdravý životní styl a snaží se organismu prospět přírodními přípravky, které tělu dodají cenné látky a vitamíny. Na trhu společnost existuje už téměř 20 let a za tu dobu získala mnoho nejrůznějších ocenění.