Vítejte v našem obchodě Bylinky z Amazonie

Bylinné produkty jsou vyráběny dle originálních receptur biologa Petra Chobota ( INCA BOTANICA ) s předanými zkušenostmi amazonských a andských šamanů. Produkty jsou sestaveny z amazonských bylin, doplněných v optimálním poměru bylinami evropskými. 

Peruánské byliny obsahují velké množství alkaloidů, vitamínů, minerálů a jiných důležitých látek, které pomáhají při zotavování a regeneraci těla. Mají tradici ověřenou tisíciletími a výjimečnou sílu. Mícháním bylin evropského a jihoamerického původu se byliny navzájem doplňují a pozdvihují účinky.

Sběr bylin zajišťují místní indiáni v  harmonii s přírodou. Klademe důraz na čerstvost vzácných rostlin, které rostou v čistém prostředí a mají tak vyšší vibrace a účinky než byliny z jiných kontinentů.
Výtěžek z prodeje je investován na laboratorní výzkum a koupi vytypovaných biotopů s nejvyšší biodiverzitou v rámci projektu "Zdravá planeta".

Spolupracujeme s firmou INCA BOTANICA, dále s firmou ORO VERDE, která patří v hlavním a jediným dodavatelům Amazonským a Peruánských bylin v ČR a SR. Najdete zde velmi kvalitní jednodruhové bylinné čaje a suprepotraviny se značkou Oro Verde. Na základě mnohých žádostí jsme též rozšířili nabídku o výrobky firmy Diochi s.r.o. 

 

Blanka Čížkovská  

www.bylinkyzamaznie.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.