MUŇOFEN - volně se nadechnout / extrakt 50 ml

Kód: 723
450 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Originální extrakt Inca Botanica - Muňofen / volně se nadechnout se řadí mezi doplňky stravy. Neobsahuje alkohol. Bylinný extrakt Muňacha je sestaven na základě pradávných indiánských receptů původního obyvatelstva Amazonie ve složení bylin Muňa Muňa, Eukapylt a Fenykl. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrakt Inca Botanica - Muňofen 50 ml

Pronikněte do tajů jihoamerických bylinek prostřednictvím bylinného extraktu Inca Botanica Muňofen - volně se nadechnout, který pomáhá k normálnímu fungování dýchacích cest. Amazonské bylinky jsou hojně využívané v tradiční etnomedicíně a postupně si získávají velkou oblibu i v našich podmínkách.

Co všechno v extraktu najdete?

  • Muňa muňa - Keříky rostlinky Muňa Muňa zaujmou svým mátovým aroma. Rostou v jihoamerických horských masivech a o jejich užití se zmiňují španělští kronikáři již v 17. století. V kombinaci s bylinkou Wira, druhem andské protěže, vzniká směs, která je v chladném vysokohorském klimatu And velmi ceněná a oblíbená a našla své uplatnění v tradiční etnomedicíně horských kultur peruánských a bolivijských And.
  • Eukalyptus - oblíbený strom medvídka koaly, který se živí listy blahovičníku. Eukalyptus najdeme hlavně v Austrálii, kde ho roste na 600 druhů. Populární je také jako pokojová nebo zahradní okrasná rostlina. Blahovičník podporuje normální funkci dýchacího systému a dobrý stav svalů a kloubů.
  • Fenykl - rostlina, která roste divoce ve Středomořské oblasti. Využívá se celá rostlina, a to jako přísada do salátů nebo třeba výrobu marmelád a zálivek. Používá se i pro přípravu odvaru. Má detoxikační účinky a má příznivý vliv na normální trávení. Také podporuje vylučování moči.

Výše uvedená zdravotní tvrzení jsou v souladu se zákonem a jsou povolena.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. 

S čím kombinovat extrakt Muňofen:

Bylinný extrakt Muňofen je vhodné kombinovat se všemi superpotravinami, bylinnou směsí Pralesní máta a Dračí krví.

Dávkování:

Před použitím extrakt protřepejte. 

1-7 kapek 2-3x denně.

Nepřekračujte denní dávkování!

Upozornění:

Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení.

Je možná přecitlivělost na obsahové látky.

Není určeno dětem do 3 let.

Před použitím protřepat.

Složení: Muňa Muňa (Minthostachys setosa-Herba), Fenykl (Foeniculum vulgare-semen), Eukalyptus (Eucalyptus globulus-folium), čištěná voda, sorban draselný, benzoan sodný a kyselina citronová. 200 g bylin v 1l roztoku.  Neobsahuje líh.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Extrakty - kapky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: