Od 4.7. - 31.8. 22 má TELEFONICKÁ PORADNA DOVOLENOU, v případě dotazů pište, prosím, na mail: INFO@BYLINKYZAMAZONIE.CZ. Děkuji za pochopení. Blanka Čížkovská

Oro Verde

Oro Verde je společnost zabývající se výrobou bylinných čajů, extraktů, mastí a dalších produktů s obsahem amazonských a peruánských bylin Jižní Ameriky. Vše provádí s respektem k tamějším domorodým obyvatelům a jejich znalostem. Na výrobě produktů se podílí mnoho renomovaných odborníků a vědců z oblasti farmacie, botaniky i lékařství.

 

Od Oro Verde můžete zakoupit produkty i na našem e-shopu. Spolehnout se můžete na prvotřídní kvalitu, která je posvěcená i mnoha oceněními, jenž se společnosti za její práci dostalo. Stejně jako u ostatních výrobců, kteří se zabývají předmětem etnomedicíny je na výrobky uvaleno informační embargo. A sice proto, že Evropská unie zakazuje uvádět u bylinek a bylinných produktů informace, které by mohly v zákazníkovi vyvolat dojem léčebných účinků. Toto lze uvádět jen u známých, většinou evropských bylin, jejichž účinky jsou schválené. Ačkoliv mnoho bylin z Amazonie a Peru jsou předmětem výzkumů s pozitivními výsledky, domorodí obyvatelé je využívají po generace, není možné v EU informace o nich uvádět. Zajímavosti a informace o bylinách si proto musíte vyhledat sami.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení