Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

Peru

Peru nebo také Peruánská republika je stát rozkládající se na severozápadě Jižní Ameriky. Na jeho území sídlila jedna z nejznámějších starověkých říší, a sice Incká říše s obyvateli zvanými Inkové.

 

Peru patří mezi rozvojové země a na území tohoto státu žije 32 milionů lidí. Země je velmi populární mezi cestovateli, protože se může pochlubit širokou biodiverzitou. Najdete v ní vysoké Andy, tichomořské pobřeží, vyprahlé planiny i tropický deštný prales Amazonii. Lidé z celého světa sem jezdí obdivovat nádheru duhové hory Vinicunca a samozřejmě nejpopulárnějšího inckého města Machu Picchu. V peruánských Andách i v oblasti Amazonie roste množství zajímavých a cenných bylin, které jsou nedílnou součástí etnické medicíny. Bylinné čaje, extrakty i tablety s obsahem peruánských bylin zakoupíte i u nás na e-shopu.