Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

Základní očistná kúra č. 3

Kód: 5240
750 Kč
Skladem do 3 dnů
Můžeme doručit do:
18.7.2024

jaro začíná a spolu s ním i doba očistných kúr. I my vám přinášíme tyto blahodárné sestavy. Představujeme vám Základní jarní očistná kúra č.3, která navazuje na Základní jarní očistná kúra č.1 a č.2.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nastartujte své tělo po zimě  s naší Základní jarní očistnou kúrou č.1, která představuje ideální způsob, jak podpořit  vitalitu. Základní  očistná kúra č.1 se užívá pouze jeden měsíc a to v době jara, nejlépe v březnu. Po té následuje Základní očistná kúra č. 2 a na ní navazuje Základní očistná kúra č. 3. Tím je kompletní Jarní očista hotova, každá kúra se užívá jeden měsíc.  Sestavu můžete též opakovat na podzim počínaje zářím a tím se připravit na zimu. 

Povolená tvrzení následující zdravotní tvrzení dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14.12.2012.

  • Lopuch - napomáhá pročistit krev a přispívá k pravidelnému vylučování. Pročišťuje organismus a stará se o normální hladinu cukru v krvi.
  • Pýr - podporuje správnou činnost oběhové soustavy. Napomáhá k jejímu pročištění, normální funkci ledvin, detoxikaci těla a vylučování vody z organismu. Stará se také o správnou funkci močového měchýře, ledvin a dolních cest močových. Potěší i přispěním k hubnutí a kontrole tělesné hmotnosti.
  • Hluchavka - přispívá k vylučování vody z organismu.
  • Malina - podporuje správné trávení a vylučování vody z těla.

Kúra obsahuje:

Byl sm. Fialový květ 60g

Dávkování:  Před použitím bylinný čaj doporučujeme promíchat. 1/2 kávové lžičky směsi zalijte vařící vodou 200-250 ml, nechte zakryté 15 minut vyluhovat a popíjejte vlažné. Pokud naše bylinky používáte poprvé, doporučujeme začít menším množstvím směsi. Bylinný čaj doporučujeme používat min. 1 měsíc, pak týden pauza, a poté pokračovat. U našich bylinek doporučujeme zvýšit příjem tekutin. V kúře pijte 2x denně.

Složení: Manayupa (Desmodium adscendens - nať), Hluchavka (Lamium album - nať), Malina (Rubus idaeus - nať), Pýr (Agropyron repens - kořen), Lopuch (Arctium lappa - kořen)

Extrakt Manapyrolo 50ml

Dávkování:  Před použitím extrakt protřepejte.  1-7 kapek 2-3x denně. Nepřekračujte denní dávkování!

Složení: Manayupa (Desmodium adscendens - Herba), Pýr (Elytrigia repens-rhizoma), Lopuch (Arctium lappa-herba), čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová. Neobsahuje líh. 200 g bylin v 1l roztoku.

Upozornění:

  • Neslouží jako náhrada pestré stravy.
  • Není určeno dětem, těhotným, kojícím ženám.
  • U citlivých osob může vyvolat alergickou reakcí. 
  • Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.
  • Spotřebujte nejlépe do dvou měsíců od otevření.

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Vyrobeno v ČR

Země původu: Peru a ČR

Doplňkové parametry

Kategorie: Kúry
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: