Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

Základní očistná kúra č. 1

Kód: 5234
800 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Probuďte své tělo po zimním spánku! Po zimě plné těžkých jídel a nedostatku čerstvých vitamínů je čas na očistu a regeneraci. Představujeme vám Základní jarní očistná kúra č.1, která je pečlivě navržena, aby podpořila detoxikaci vašeho organismu a připravila vás na vitální jaro.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nastartujte své tělo po zimě  s naší Základní jarní očistnou kúrou č.1, která představuje ideální způsob, jak podpořit  vitalitu. Základní  očistná kúra č.1 se užívá pouze jeden měsíc a to v době jara, nejlépe v březnu. Po té následuje Základní očistná kúra č. 2 a na ní navazuje Základní očistná kúra č. 3. Tím je kompletní Jarní očista hotova, každá kúra se užívá jeden měsíc.  Sestavu můžete též opakovat na podzim počínaje zářím a tím se připravit na zimu. 

Povolená tvrzení následující zdravotní tvrzení dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14.12.2012.

 • Hluchavka - všem známá rostlina s bílými, žlutými nebo fialovými kvítky. Podporuje vylučování vody z organismu.
 • Řepík - rostlina využívaná už starými Slovany a Řeky. Kvete žlutými kvítky a listy má pokryté měkkými chloupky, pomocí kterých se snadno přichytí na zvíře či člověka. Podporuje normální funkci močové soustavy a ledvin, jater a vylučování. Má příznivý vliv na stav pokožky.
 • Benedikt Benedikt lékařský neboli hořký bodlák je jednoletá bylina dorůstající až 60cm výšky. Má bodlinaté listy a kvete žlutým kvetem. Daří se mu na slunečných stanovištích a má rád kvalitní půdu. Dle legendy o Karlu Velikém zachránil Benedikt armádu před morem.
 • Zlatobýl - vytrvalá, až 1 m vysoká bylina s hustými úbory drobných žlutých květů. Přispívá ke zdravému močovému měchýři a dolních močových cest. Je také skvělým antioxidantem.
 • Více informací najdete v odkazech produktů

Kúra obsahuje:

Byl.sm. Písečný květ 70g

Dávkování: Před použitím bylinný čaj doporučujeme promíchat.

1/2 kávové lžičky směsi zalijte vařící vodou 200-250 ml, nechte zakryté 15 minut vyluhovat a popíjejte vlažné. Pokud naše bylinky používáte poprvé, doporučujeme začít menším množstvím směsi. Bylinný čaj doporučujeme používat min. 1 měsíc, pak týden pauza, a poté pokračovat. U našich bylinek doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Pít 2x denně

Složení: Chanca Piedra (Phyllanthus niruri L. - Herba), Flor de Arena (Tiquilia paronychioides A.T.Rich. - Herba), Yacon (Smallanthus sonchifolius L. - Herba), Řepík (Agrimonia eupatoria - Herba) a Hluchavka (Lamium album - Herba).

Extrakt Florapiedra 50ml

Dávkování: Před použitím extrakt protřepejte. 1-7 kapek 2-3x denně. Nepřekračujte denní dávkování!

Složení: Flor de Arena (Tiquilia paronychioides-herba), Chancapiedra (Phyllanthus niruri.-Herba), Benedikt (Cnicus benedictus-Herba), Hercampuri (Gentianella alborosea-Herba), Zlatobýl (Solidago virgaurea-herba), číštěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová. Neobsahuje líh.

Upozornění:

 • Doplněk stravy
 • Neslouží jako náhrada pestré stravy.
 • Není určeno dětem do 3 let, těhotným, kojícím ženám.
 • Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí.
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.
 • Spotřebujte nejlépe do dvou měsíců od otevření.

   

  Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

  Vyrobeno v ČR

  Země původu: Peru A ČR

Doplňkové parametry

Kategorie: Kúry
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: